Gjyshi vret nipin me sėpatė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Gjyshi vret nipin me sėpatė

  Receta Gatimi
  Vritet me sėpatė nė gjumė njė person nga Tetova. Ngjarja ka ndodhur rreth orės 8 e 30 tė mėngjesit, nė rrugėn “Ivo Ribar Llolla”, kur gjyshi i viktimės, 68 vjeēar, ka marrė sėpatėn dhe ka shkuar drejt dhomės ku ka qenė duke fjetur nipi i tij.
  Pas vrasjes qė ka bėrė gjyshi i tė ndjerit ėshtė drejtuar pėr nė polici ku ka denoncuar rastin.

  Sipas informacioneve jozyrtare mėsohet se shkaku i vrasjes kanė qenė marrėdhėniet e prishura mes prindėrve tė tė vrarit dhe gjyshit tė tij, i cili pėr njė kohė tė gjatė ka jetuar dhe punuar nė Perėndim.

  Ndėrsa pėr Sektorin e Punėve tė Brendshme tė Tetovės, as vrasėsi dhe as viktima nuk kanė pasur precedent penal.

  Gjatė ditės sė sotme policia e Tetovės zhvilloi biseda me vrasėsin, ndėrsa trupi i pa jetė i 21 vjeēarit sot ėshtė marrė nga ekspertėt e mjekėsisė ligjore.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ca spo na degjojn veshet se marr vesh fare ket pune............

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Per nipin tim ♥
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 07-05-2012, 03:20 PM
 2. Vret tė dashurėn, pėr njė bast
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 09:38 PM
 3. Duhani vret vėrtet
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 10:42 PM
 4. Gjyshja dashurohet me nipin e saj.
  Nga 3r1k0 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 03:29 PM
 5. Gjyshi, djali dhe nipi martohet pėr njė ditė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 01:39 PM