Histori qesharake!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Talking Histori qesharake!

  Receta Gatimi

  Pershendetje, jam Marko, dhe historia qe do iu tregoj ke nje moral teper te rendesishem...

  Isha me te fejuaren, e cila ishte teper e bukur, ia kalonim shume mire bashke dhe nje dite vendosem te martoheshim.
  Gjithmone shoqja e saj me e mire ishte shume e ngjitur pas meje, ne nje fare menyre mund te them qe ajo me ngacmonte, me shkelte syrin dhe me shikonte me nje shikim joshes. Pak dite para dasmes me telefonoi dhe me tha: “Marko, kam nevoje per ndihmen tende... Ti qe je mekanik i shkelqyer, lavatricja ime eshte prishur... Eja menjehere te lutem!”
  Nuk jam nje tip qe i intereson shume se c’thone te tjeret, ndaj u nisa menjehere per ne shtepine e saj.
  Kur hyra, e gjeta perpara meje te zhveshur.
  U afrua dhe duke me perkedhelur me peshperiti ne vesh: “Degjo, ti je dashuria e jetes sime, kam enderruar gjithmone nje burre te tille, jam e gatshme te rri me ty dhe me kushtin qe te tradhtoj shoqen time me te mire... Te lutem, meqe po martohesh, bejme dashuri per nje here te vetme...Tani po shkoj ne shtrat e te pres, vendos ti nese do vish...”
  Pas kesaj qe me tha, u drejtua nga dhoma e gjumit duke levizur b.... e saj te bukura.
  U mendova, bera para – prapa ne sallon, e pastaj mora vendimin tim.
  Dola nga porta e shtepise per te hyre ne makine dhe pashe pothuaj-nusen time te vinte perballe dhe duke me perqafuar e lumtur: “Faleminderit!!! Faleminderit qe nuk me tradhtove me ate! Kjo ishte nje prove dashurie, ti e kalove, tani do martohemi dhe do duhemi pergjithmone!”

  Morali i kesaj historie ishte:

  Leri gjithmone prezervativet ne makine!!!!!!!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  hahahaa e fort kjo

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahahahaaha do ta mar parasysh

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Hahahaha vertete e forte ......

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hihihii e lexo dy here

  I paskan shpetuar lekuren ato te shkretat Kam njof dhe un femra te tilla, por jo tematika martesash hihihihi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pyetje Serioze ...!!??Pergjigje Qesharake...!!!
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-03-2013, 08:58 PM
 2. Poezi Qesharake
  Nga Erinaa nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-04-2011, 08:51 PM
 3. Vjersha me qesharake ne Kosove
  Nga Gend nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-04-2011, 11:53 AM
 4. Intervista me qesharake !
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-06-2010, 11:09 PM
 5. Reklama qesharake nga e gjithe bota
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2008, 02:00 AM