Arti i librave: Ja se cmund te beni me libra!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Arti i librave: Ja se cmund te beni me libra!

  Receta Gatimi

  Keni libra te shumte dhe ndoshta te vjeter ne shtepi qe nuk ju duhen? Mos i hidhni. Viheni fantazine tuaj ne pune dhe beni gjera fantastike me librat.
  Shikoni ne fotot me poshte se cfare mund te beni!
 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ca nuk i pjell mendja njeriut, shume interesante

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Kto qekan fantastke fare,shume te bukra......

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shum te bukura

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Arti ne torta !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-05-2012, 05:43 PM
 2. Femrat po i kthehen piraterisė sė librave elektronikė
  Nga Erinaa nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 07:19 PM
 3. LumiRead – lexues i librave elektronike nga Acer
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 10:15 AM
 4. Arti i lapsave
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-10-2009, 03:54 PM
 5. ARTI, proverba...
  Nga argjiro nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-05-2008, 11:44 PM