Receta Gatimi

Asus Android deri nė fund tė vitit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  21

  Asus Android deri nė fund tė vitit  Asus ka paralajmėruar telefonin e vet celular qė do tė vihet nė funksion nga sistemi operativ Android nga kompania Google, e cili do tė duhej tė paraqitej deri nė fund tė vitit.
  Kėtė e kanė bėrė publike drejtori i kompanisė Jonney Shih dhe kryeshefi ekzekutiv Jerry Shen gjatė njė konference pėr gazetarė.

  “Celulari tanimė ėshtė nė fazėn pėrfundimtare tė zhvillimit, e nė treg do tė duhej tė paraqitej deri nė fund tė kėtij viti”, ka deklaruar Jonney Shih.
  Specifikat e pajisjes nuk janė publikuar, mirėpo supozohet se bėhet fjalė pėr njė celular krejtėsisht tė ri tė cilin Asus ėshtė duke e zhvilluar nė mėnyrė tė pavarur, pėr dallim nga celularit tjetėr tė paralajmėruar (gjithashtu me Android) tė cilin kompania ėshtė duke e zhvilluar nė bashkėpunim me Garmin.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Android eshte duke pushuar shume paisje elektronike dhe duke marre goxha pjes ne merkaton elektronike.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  shum i mir

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. PC nga Asus me Windows 8 dhe Android
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 07:21 PM
 2. Asus me Windows 8 RT
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 02:55 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 09:06 PM
 4. Vjen Asus Eee Pad
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-04-2010, 02:08 PM
 5. Kaka i paprekshem, Bekham deri ne fund te sezonit
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 01:38 PM