Receta Gatimi

Modele thonjsh.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Modele thonjsh.

  Disa modele thonjesh
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur
  • Tipi i skedarit: jpg 3.jpg (10.6 KB, 67 shikime)
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 05-02-2009 mė 03:05 PM.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Modele thonjsh.

  Ja edhe nje tjeter ...
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Modele thonjsh.


 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Modele thonjsh.

  Edhe nje tjeter....
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Modele thonjsh.


 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Modele thonjsh.

  Ja dhe nje tjeter....
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Modele thonjsh.


 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Modele thonjsh.


 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10


 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Hermosita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku rafsha mos u vrafsha!!
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  keto me pelqejne mua:


 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  lol, te pelqeka thjeshtesia. Bej nje ze andej nga Emaus

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Hermosita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku rafsha mos u vrafsha!!
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  lol, te pelqeka thjeshtesia. Bej nje ze andej nga Emaus
  Per mendimin tim thonjt ashtu jame shume fine Thjeshtesia pelqehet gjithmone

  P.S. Ku jeton Emaus ti shkoj per vizite

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e vilma beqiri
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa t bukur........... i adhuroj thonjt e bukur!

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Hermosita Lexo postimin
  Per mendimin tim thonjt ashtu jame shume fine Thjeshtesia pelqehet gjithmone

  P.S. Ku jeton Emaus ti shkoj per vizite
  Jam larg atdheut une, se di nese ti bej dot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 272
  Postimi i Fundit: 14-01-2017, 01:22 PM
 2. Modele flokesh per emo !
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 03:50 PM
 3. Modele thonjsh me majė tė gjatė dhe dekorime
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2009, 02:58 AM
 4. Top Modele
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 05:48 PM
 5. Modele Flokesh
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 08:43 AM