Receta Gatimi

Si tė postojmė njė foto nė forum


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Si tė postojmė njė foto nė forum

  E ilustruar me imazhe!

  Adresa eshte :
  http://imageshack.us/

  Hapi1:


  Hapi 2:
  Pasi te hostoni imazhin, te tema/postimi shtypni dhe beni paste adrsen qe kopjuat - Kjo per opsionin 2  Nqs kopjoni Opsioni 1- NUK ka nevoj te shypni butonin lart...por thjesht bejni paste.

  Gjithė tė mirat

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Si tė postojmė njė foto nė forum

  thanks.....e gjeta

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e liritaa
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  29
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0


  obobo shiko se qbera me trego se siii te lutem

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 05:37 PM
 2. Pseee?? Foto e avatarit ne forum?
  Nga dDiana nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-12-2011, 11:27 PM
 3. Si te vendosim nje foto ne forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 07:09 PM
 4. Si te postojme video ne forum?
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-08-2007, 06:39 PM