Receta Gatimi

Bilderi 5-vjeēar mahnit botėn


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Bilderi 5-vjeēar mahnit botėn
  Rumuni 5-vjeēar, Giuliano Stroe ėshtė futur nė librin e rekordeve botėrore, Guinness, pasi ėshtė fėmija mė muskulor nė planet, dhe ka aftėsi tė jashtėzakonshme fizike.
  Ky sportist i jashtėzakonshėm ka filluar tė ushtrojė nė Itali, ku jeton me familjen e tij, kur ishte vetėm 2-vjeē. Dhe, puna e zellshme mė nė fund ėshtė shpaguar.

  Djaloshi ėshtė bėrė atraksion i vėrtetė nė Itali, ndėrsa babai i tij, Iulian Stroe (33-vjeēar) thotė: “Nė sallėn e ushtrimeve e marr me vete prej se ka lindur”

  Ai thotė se nuk ekziston rreziku qė i biri i tij tė lėndohet, pasi qė asnjėherė nuk e lė tė stėrvitet vetėm. “Ēdoherė ėshtė nėn vėzhgim dhe sapo tė lodhet, ikėn pėr tė luajtur”, ka thėnė Iulian, transmeton gazeta Daily Mail.

  Giuliano, thotė se fama nuk e ka ndryshuar atė – sepse vazhdon tė jetojė sikurse edhe fėmijėt tė tjerė – pikturon, shikon filma vizatimorė dhe shkon tė luajė nė park. Megjithatė, thotė se i pėlqen kur merr duartrokitje.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Me duket se do defermohet qe i vogel. Besoj asnje nga te klases sguxon ti kthej llafin

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  po reni ka shum te drejte seshte mir ai

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ja kini zili ju dy hehehehehehe

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  seshte puna tek zilia , se se ka zili njeri ate trupin e ati kalamaut te deformuar . vetem shikoje sa te rritet ai edhe do ket trup apo jo ..,jemi njeqind her me mir se ai ... 2 her ne jav te pakteni bejme stervitje ..

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  seshte puna tek zilia , se se ka zili njeri ate trupin e ati kalamaut te deformuar . vetem shikoje sa te rritet ai edhe do ket trup apo jo ..,jemi njeqind her me mir se ai ... 2 her ne jav te pakteni bejme stervitje ..

  e vertet majdi ehhehehe kam ber pak take hehehe

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ncncnc sjon normal shum vogel paremendo qysh ju pask bo trupi po kur ritet ma shume

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sportistja e verbėr mahnit botėn !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 08:00 PM
 2. T.I: Dua Oscar si 40 vjeēar
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:13 PM
 3. Serfistja me nje dore po mahnit boten
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 11:05 AM
 4. Teknologjia mahnit trurin, tė jesh jashtė trupit tėnd
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-03-2009, 02:22 PM