Tim McDonald dhe Wiolette Roslah, kanė kėrcyer tė premten bashkėrisht me 96 persona tė tjerė, nga ndėrtesa e lartė 421 metra, nė Kuala Lumpur nė Malajzi.
Kėtyre adhuruesve tė adrenalinės duke se lartėsia nuk iu ėshtė dukur gjė e madhe, andaj, deri tė aterrimi nė tokė, kanė bėrė disa ekzibicione nė ajėr, bėn tė ditur Sun.

Tim e ka mbajtur Wiolettėn para duarve,derisa ishte duke kėrcyer nga ndėrtesa e pestė mė e lartė nė botė, ndėrsa atyre u kanė bėrė shoqėri kėrcyesit nga 18 shtete tė ndryshme tė botės.

Para ndėrtesės ata i kanė pritur disa mijėra shikues kureshtar.