Kepucet prej Buke!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking Kepucet prej Buke!

  Receta Gatimi

  Keto foto jane disa kepuce te bere prej buke apo te themi te ngjashme me buken






 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe dy foto te tjera!



 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ku ngel nonjeher keq per buk ha kepucet

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ca spo bejn mo,dhe kepuc prej buke skisha pare ndonje her.....

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Nje "shi" i vogel dhe mirupafshim kepuce.

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Shume te bukura, ku si vete mendja njeriut

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Goga
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Shapkat shiten me kuti apo pa kuti dhe sa eshte cmimi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėpucėt qė e gjejnė shtėpinė !!
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 05:26 PM
 2. Kėpucėt me take tė larta nė tė cilat nuk lodhen kėmbėt
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-07-2012, 10:53 PM
 3. Fruta & Embėlsira: Embelsire me Buke te thekur..
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2012, 08:42 AM
 4. Kėpucėt mė tė kushtueshme nė botė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 28-04-2011, 06:50 PM
 5. 15 mėnyra pėr tė lidhur kėpucėt!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-06-2008, 02:01 AM

Etiketat pėr kėtė Temė