Receta Gatimi

Beta e dytė e Firefox 3.6


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Beta e dytė e Firefox 3.6  Njė version i dytė beta i Firefox 3.6 pėr Windows, Linux dhe Mac shtyn Mozzilla-n drejt finalizimit tė kėtij versioni pėrpara fundit tė vitit.

  Beta 1 e Firefox 3.6 na prezantoi rreth dy javė mė parė me pjesėn mė tė madhe tė tipareve tė reja, mė e dukshmja, aftėia pėr tė personalizuar pamjen e Firefox nėpėrmjet Persona-ve. Por me 190 ndreqje tė reja tė betas sė dytė, kemi atė qė Mike Beltzner, drejtues i Firefox, quan nė njė blog si "Njė mekanizėm pėr tė parandaluar softuerin e papėrshtatshėm tė bllokojė Firefox"


  Ka dhe njė numėr tė konsiderueshėm ndryshimesh nė firefox 3.6 pėr tė cilat programuesit e webit do tė jenė mė tė interesuar. Njė prej kėtyre mundėsive tė reja, aftėsia pėr tė pėrdorur gradientė ngjyre me teknologjinė formatuese CSS (cascading Style Sheets), ka ndryshuar sintaksėn nga Beta1 nė Beta 2 tė versionit 3.6.  Shkarko Mozilla Firefox Beta 2

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  eshte me i mir se MOZILLA firefox 3.5 beta 4

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Firefox 5 Beta gati per shkarkim
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-05-2011, 10:03 AM
 2. Firefox 4 Beta 4 do tė ofrojė pėrshpejtim harduerik
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-08-2010, 11:49 AM
 3. Paraqitet Firefox 4 Beta 3
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:57 PM
 4. Firefox 3.6 beta 1 edhe mė i shpejt se tani
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-01-2010, 10:48 AM
 5. Vjen versioni Firefox 3.6 beta 3
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-11-2009, 09:55 PM