Ēfarė ėshtė pėr ju lumturia?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 30 prej 30
 1. #21
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  shendeti shendeti dhe vetem shendeti i familjes dhe i njerzve se te rrethojn eshte kulmi i lumturis tjerat gjera jan perkohesisht

 2. #22
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Lumturi quhet, kur ne nje tavoline je ulur me gjithe trungun familjar

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mirqenja nga ana e shendetit nuk te sjell lumturi , thj qetesi...

  lumturi do me sillnin kto rrobat nese do i kisha te tera http://www.lirenti.com/threads/15663...887#post203887

 4. #24
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te hengert ty pa...mendjen tek rreckat e ke....

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po ku ka femer qe mos te ket mendjen , shpirtin , zemren tek rrobat moj tu befsha

 6. #26
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahhahaa nuk ka moj tu befsha jo....leket rrush e kumbulla i bejme...nuk na dhimben krahet tone...pika mu ne vajza thuaj hahahahhaa

 7. #27
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  lumturia eshte nje shpreje qe ne enderrojme shum , sa qe gjith jeten dhe ajo pak lumturi qe ne e gezojme , e gzojme pika pika pika deri sa te largohemi nga kjo toke ,

 8. #28
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  e cuditshme te kjo tema, mbi 4000 lexime dhe vetem 26 postime... duket qe njerezit e kane te veshtire te kuptojne ceshte lumturia...

 9. #29
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Lumturi eshte c'do dite e re qe lind...

 10. #30
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi Lexo postimin
  lumturia nese do te zgjaste 10 min ne dite si mund te jemi te lumtur kur pjesa tjeter e dites kalon me merzitje, depresion apo ku ta di une se cfare tjeter.
  kohe zgjatja e lumuturise eshte e ndryshme ne dite te ndryshme por kujtimi i saj na ben qe te harrojme merzitjen te dalim nga depresioni.

  i jam i lumtur? dri ne nje fare pike jam i lumtur sepse kam nje pune te cilen e pelqej, jam prane prinderve, ne se do ta kthejme ne shifra do te them se 50% e kam arritur ate qe kam dashur, ai 50% tjere do te arrihet ker te kem gjetur vajzene endrrave te mia, femijet dhe jeta e lumtur ne familje do te jete parajsa e vertete
  LUMTURI egziston ne familja vetem 5 vjet e para , me pas lumturia zbehet per shkak problemeve qe krijohen , me pas rezulton vetem 2% ><> DEBATE PA MBARIM trishtim xhelozi intriga mashtrime GENJESHTRA , <<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>SKLLAVERI ,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Fitness: Cfare eshte dhe per cfare sherben?!
  Nga labja nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 03:34 PM
 2. Lumturia egziston......dhe mund te matet.......
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 04:34 PM
 3. Ēfarė ėshtė kompjuteri dhe ēfarė bėn ai?
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 02:08 PM
 4. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 03:38 AM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben eMule?
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 03:32 AM