Ēfarė ėshtė pėr ju lumturia?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 30
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ēfarė ėshtė pėr ju lumturia?!

  Receta Gatimi

  ēfare eshte per ju lumturia?!

  ...kam degjuar se lumturia zgjat rreth 10 minuta ne dite. Lumturie vertet zgjat gjithemon kaq pak.
  ēfare ju ben te lumtur,...??!! por mbi te gjitha a jeni te lumtur..?!?!
  Yahoo Answers

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: :dashuria: Ēfarė ėshtė pėr ju lumturia?! temė e hapur

  lumturia nese do te zgjaste 10 min ne dite si mund te jemi te lumtur kur pjesa tjeter e dites kalon me merzitje, depresion apo ku ta di une se cfare tjeter.
  kohe zgjatja e lumuturise eshte e ndryshme ne dite te ndryshme por kujtimi i saj na ben qe te harrojme merzitjen te dalim nga depresioni.

  i jam i lumtur? dri ne nje fare pike jam i lumtur sepse kam nje pune te cilen e pelqej, jam prane prinderve, ne se do ta kthejme ne shifra do te them se 50% e kam arritur ate qe kam dashur, ai 50% tjere do te arrihet ker te kem gjetur vajzene endrrave te mia, femijet dhe jeta e lumtur ne familje do te jete parajsa e vertete

 3. #3

  Re: :dashuria: Ēfarė ėshtė pėr ju lumturia?! temė e hapur

  [s]me te vertet nuk e di se cfare eshte lumturia se nuk e kam provuar akoma por theme se eshte e bukur dhe duhet te zgjasi pak se une per veten time nuk kam degjuar ndonje njeri qe te kete lumturi dhe vetem lumturi.

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: :dashuria: Ēfarė ėshtė pėr ju lumturia?! temė e hapur

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"4711
  i jam i lumtur? dri ne nje fare pike jam i lumtur sepse kam nje pune te cilen e pelqej, jam prane prinderve, ne se do ta kthejme ne shifra do te them se 50% e kam arritur ate qe kam dashur, ai 50% tjere do te arrihet ker te kem gjetur vajzene endrrave te mia, femijet dhe jeta e lumtur ne familje do te jete parajsa e vertete
  Une kam pothuajse te gjitha ato qe permend ti Poligrafiks me mungon nja 20% , per te bere 1OO% ...eshte qe nuk kam
  prinderit afer................. Por kur jemi te gjithe bashke lumturia ime eshte ne maksimum

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: :dashuria: Ēfarė ėshtė pėr ju lumturia?! temė e hapur

  Teme e bukur Renix!!!

  Lumturia, eshte nje gje racionale qe smund te pershkruhet per ata qe ne keto momente nuk e provojne......... Ajo eshte kur enderrat e tua te realizohen, kur mund te besh c'do gje qe mund te arrisesh, sikur edhe me shume sakrifica, eshte puna qe ben c'do dite kur ndjehesh i realizuar, jan prinderit, familja, shoqeria dhe me se fundi dashuria e vertet!!!!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  dashuria e madhe per dike te con ne nje cast te lumtur sado i shkurter te jet.....kot nuk e thon qe distanca ne dashuri te ben ta duahs akoma me shum.......

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Nje shprehje thote: "Lumturine askush nuk e ka provuar. Asaj mund t'i kalosh afer, por kurre nuk mund ta prekesh."
  Nuk mendoj qe e kam arritur lumturine. Thjesht mendoj qe kam qene e gezuar, ndonjehere me shume se c'duhet , pasi une vertet e mendoj si shprehja qe permenda me siper. Them qe te arrish lumturine, duhet te arrish te gjesh perfeksionin dhe mendoj qe kjo nuk eshte e mundur.

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kjo lart i bie te jete lumturia e perjetshme dhe jo toksore dhe perfeksioni smendoj se te sjell lumturin, mendoj se lumturia esht nje moment i bukur qe perjeton njeriu ne te cilen ndodhet ne harmoni me veten

 9. #9
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  lumturia per mua eshte DEA ime

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Lumturia e njeriut jane ata persona qe i shtojne jeten c'do dite....njeriu zemres,familja....jane oksigjen pa dyshim....

  Ndoshta ne momente te caktura,njeriu pyet veten,mire une jam e lumtur per cfare shkruajta me siper...po njerzit qe me rrethojne a marrin lumturi nga une?....

  ndonjehere jam njeri i cuditshem...por kam shume dashuri ne zemer,edhe pse nuk e shpreh shume....njeriu i zemres eshte gjithe jeta ime....gjithcka qe zoti mundi te me dhuronte....mirqenia e tij eshte lumturia ime.....

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Lumturia ma e madhe n'Botė osht NANA! Ajo osht njeri ma i shtrejt en botė edhe njeri qe ja vlen me dasht me gjith shpirt, zemer e me dasht kejt jeten!! Dmth ky njeri osht ai qe osht protagonist te lumturia e masnej nermal vjen familja, dmth baba, vllau, motra etj... Kta kur jon mir, i ki afer, e ki lumturine! Femna (shoqja e dashura) e ato tjerat, jon sene qe vin e shkojn...

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Lumturia eshte te jetosh c'do dite duke marr frym nga hundet e tua....nga goja jote....nga mushkerite e tua...pa pare se frymarrja jote duhet te kaloj permes te tjerash frym.....

 13. #13
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  te jesh i lumtur se merr fryme do te thote te jesh "cope mishi me dy sy" hahahahaaaaa

  lumturi eshte edhe kur sheh te tjeret te lumtur ......

 14. #14
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Lumturia eshte komshia ime her zihemi her pajtohemi,..

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Si thoni per lumturine, 1 shishe shendet, dhe 1 portofol plot nuk eshte keq apo jo

 16. #16
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Lumturia eshte ajo qe me fjale nuk shpjegohet...jo per gje...por fjalet thjesht deformojne kuptimin e saj!

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Lumturia per mu osht me pa 1 "Po" prej dikuj! Jo thjesht "Lumturia", po kejt BOTA bohet e jemja!! Edhe me dek masnej s'e kom problem...

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  1 Milion dollar $$$$

 19. #19
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Qe nuk ka te beje me anen materiale eshte e sigurt.....

 20. #20
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  lumturi eshte ,te flakesh tutje te menduarit per kohen, per leket , e per vdekjen !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fitness: Cfare eshte dhe per cfare sherben?!
  Nga labja nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 03:34 PM
 2. Lumturia egziston......dhe mund te matet.......
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 04:34 PM
 3. Ēfarė ėshtė kompjuteri dhe ēfarė bėn ai?
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 02:08 PM
 4. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 03:38 AM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben eMule?
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 03:32 AM