pyetje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e atit
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  ferizaj
  Postime
  27
  Reputacioni
  0

  pyetje

  Receta Gatimi

  a ka mundesi qe te hjeken keto postime .u lodhem qdo 4-5 dit duke derguar postime per te pasur qasje ne lojra.
  ju flm per mirkuptim

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: pyetje

  Atit, ne forum jane vendosur disa rregulla te cilat, duhet te zbatohen, pastaj nuk jane shume 2 postime ne cdo 2-3 dite.

  Ti rri me ore te tera duke luajtur dhe nuk ke kohe te postosh dy postime ku te duash ti?

  Besoj se gjerat jane te thjeshta.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e atit
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  ferizaj
  Postime
  27
  Reputacioni
  0

  emausit-pershendetje

  Emaus edhe une jam per te pasur rregulla ne faqen e juaj te internetit si ne qdo faqe tjeter,por sinqerisht po me duket pak i tepert ky kufizim .
  E sa per qendrimin me ore te tera pran pran faqes se lirentit-mos vall do te na e ndalosh edhe ket kenaqesi qe sa do pak te argetohemi? per ket edhe eshte formuar kjo faqe-per argetim e jo per kufizime.
  ju pershendes dhe shpresoj qe nuk do te me keqkuptoni

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: pyetje

  sigurisht qe qellimi eshte argetimi dhe sherbimi ne formave te ndyshme informacione dhe permajtjeve , por nqs ju beni te pakten nje postim ne kaq dite eshte nje kontribim sado i vogel qe ky site te qendroj hapur.

  besoj se 1 postim ne 5 dite nuk eshte shume. ()

  me korrigjo nqs jam gabim.


  gjithe te mirat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė pyetje.
  Nga Arjol nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-12-2013, 04:55 PM
 2. pyetje
  Nga irush nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 04:47 PM
 3. Pyetje per internetin
  Nga vangeli nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 02-02-2012, 07:12 PM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 12:26 PM
 5. Pyetje per MSN
  Nga Loni10 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 05:54 PM