Receta Gatimi

Disa backgrounds per foto femijesh qe nevojiten ne photoshop


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bibina
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Disa backgrounds per foto femijesh qe nevojiten ne photoshop

  Ketu jane disa bacgrounde per te krijuar foto femijesh ne photoshop.Klikoni mbi to per te pare madhesine reale.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bibina
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Backgrounds 2

  Ja edhe disa backgrounde te tjera.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e X-man
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  45
  Reputacioni
  0
  Shume te bukura per te shkruajtur mesazhe urimesh! Flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto te ndryshme bebesh dhe femijesh
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 06-01-2013, 09:38 PM
 2. Disa nga punimet e mia ne Photoshop
  Nga smocking2 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 02:36 PM
 3. Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3
  Nga B|1n1 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 06:02 PM
 4. Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i kane..
  Nga Flint nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 04:13 PM