Receta Gatimi

Barsaleta Te Ndryshme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 12 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 221
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  nje djale ēdo gje qe thoshte i behej realitet. Te gjith te familjes ishin te gezuar sepse i beri shume te pasur nje dite ishin mbledhur te gjithe te afermit hallo,teze,daja dhe po kenaqeshin. Babai i tij i nevrikosur nga zhurma e madhe e godet ēunin e vogel me shpulle dhe ēuni me nje te bertitur te madhe tha: - te vdese babai- te gjithe shtangen vetem kur u degjua nje klithme te komshija (i kishte vdekur burri).

 2. #22
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ishin dy te burgosu dhe nuk dini ca te benin.I thote njeri tjetrit oshoku a lozim me mitingje. Po si do lozim i thote tjetri.Po ja nje here do flas une dhe ti behu turma kurde pastaj fol ti do behem une turma. Edhe flet i pari, tjetri e degjon kur mbaron fjalimi duartroket dhe i thote:"Mire e bere po jo aq mire po ulu tani se e kam une radhen " Sa ulet ai tjetri ky heq kemben e krevatit dhe ja fut ne koke. I bie te fiket atij shokut dhe kur zgjohet pas nja dy oresh i thote shokot. -Ore e pe gje kush me qelloi? I thote tjetri ku di gje une o vlla ti a ishe ne miting??

 3. #23
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Dy njerez duke u kthyer ne shtepi pas nje darke argetimi,vendosen ti bien shkurt nga varrezat,vec per gallate.Ne mes te varrezave ndalen te shastisur nga nje zhurme qe vinte nga hijet, tap-tap , tap-tap .Duke u dridhur nga frika afrohen,shohin nje burre te vjeter me cekic e dalte ne dore,duke punuar ne gurin e nje varri.Pasi merr fryme thelle njeri nga ata i drejtohet : Te marrte e mira more Zoteri,na frikesove per vdekje - ne kujtuam mos eshte ndonje Fantazem. C`po beni i nderuar ,qe punokeni kaq vone naten ?Keta Idiote e mermeriti.. plaku me vete - Ma kane shkruajtur emrin gabim .

 4. #24
  i/e rregjistruar Maska e Marjan
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hahahhah..shum e bukur...

 5. #25
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mami, mami! Babi ka varur veten ne dhome te gjumit!E ema shkon me vrap ne dhome te gjumit dhe nuk gjen kend.Femija: 1 Prilli, 1 Prilli, te rrejta, babi e ka vare veten ne bodrum!!

 6. #26
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Njė hajdut, pasi u hyri pėr te vjedhur njė shtepi.merr peng dy pleqte e shtepise. Duke dashur te vrase njerin prej tyre, nuk di se ke te vrase dhe pyet plaken: -Ti, si e ke emrin? -Roza -Jo, Roza e ka emrin mami im. Nuk te bėj gjė ty. Me pas pyet plakun: -Po ti, si e ke emrin? -Shiko,unė e kam Fatmir, por me thėrrasin dhe Roza.

 7. #27
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ishte nje burre qe kishte nje grua shume te shendosh,dhe i thoshte-ja shikon se cfare trupi ka ajo,jo si ty si autokombanj!He dobesohu njecik se je bere si autokobanje Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin. burri filloi ti fliste ' zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj Edhe gruaja ia kthen: Rri o... burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!

 8. #28
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nje burre shkon me gruan e tij ne plazh.Aty takon nje shok te vetin dhe i thote ky shoku:-He ckemi?cne ju nč plazh?Po ja i thotč ky:-Solla gruan ne plazh se mora vesh qe me tradhton me doktorrin...Shoku i cuditur e pyet serish se clidhje ka kjo?Dhe burri qč i pergjigjet:-ka lidhje se aty ku hyn dielli nuk hyn mjeku.

 9. #29
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  nje burre i dehur shkon prane banakut ku qendronte nje djale e filloi ti fliste ,mamaja jote ben seksin me te mire ne bote ,ben go....ren me te mire ne bote, ka dhe gjokset me te mira ne bote .te gjithe ne lokal shtangen dhe prisnin reagimin e djalit .ai i thote ,kthehu ne shtepi tani baba se ke pire shume...

 10. #30
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Rrapushi me Ramushin ishin zjarrefikes. Ne nje ndertese te larte kishte rene zjarr, Shkallet
  ishin te prishura si ndodh gjithmone ne Shqiperi. Rrapua i ngjiti shkallet me nje vrap dhe filloi
  te shpetonte femijet qe kishin mbetur nen zjarr. Rrapua i hidhte qe lart Ramua i priste poshte.
  Nje femije, 2, 3, 4 i pesti isht...e jevg, E hodhi Rrapua, se priti Ramua....nejse vazhduan...Rrapua
  hidh Ramua prit e ler menjane...Prape rradha tek nje jevg, Ramua prape vuri duart ne bel,
  se priti...prape cope cope femija ne asfalt....Ramua bertet qe poshte.

  - O Rrapo mos humb kohen kot me keta te djegurit...
  Shum e bukur

 11. #31
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Njeher Zotit ju mbush mendja te zbriste ne Toke, vendosi qe njeriut te pare qe do ti dukej i mire, i sjellshem,,,,, do ti plotesonte nje deshire
  Duke ecur takoi njerin qe po ecte me te shpejt dhe i kerkoi lemoshe, personi ne fjale ju pergjigj me perēmin ,,ik puno mor qyq. Keshtu ndodhi dhe ne disa raste te tjera
  Ne fudn takoi tre djem te ulur ne trotuar qe thithnin me rradhe nga e njejta cigare
  Ju drejtohet djemve duke ju kerkuar qe te pinte dhe ai nga cigaria e tyre
  Djemt pranojne dhe e porosisin qe mos ta thithi shum
  Zoti pasi jua kthen cigaren i lumtur qe gjeti tre djem shum te mire qe i dhan te vetmen cigare qe kishin ju thot Djema un jam zoti dhe per miresin qe paskeni ne shpirt do ju plotesoj secilit nga nje deshire
  Djemt pergjigjen ,,,, a te tham o xhaje mos e thith shum

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mona Lexo postimin
  Djemt pergjigjen ,,,, a te tham o xhaje mos e thith shum
  hahaha shume e bukur kjo! cigare me efekt

 13. #33
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Hasa e msonte Hysen mi perdor bomben e dores:
  Hasa: E hek siguresen, pret deri ne tre e masnej e gjun bomben.
  A po merr vesh ?
  Hysa: Po more qysh jo.
  Mas nja 5 minutave dul Hysa pa duar:
  Hysa: Koka kon e prisht kjo bomb se sahati hala dy e pesė minuta,
  e kjo kersiti.

 14. #34
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pushka ilire

  Sa kushton qikjo pushk e vjeter? Vet ni turist en ni shitore antike t’Shipnis.
  30 milion lek! Pi thot shitsi.
  Fort shtrejt e paske bre! Turisti.
  Shka pe menon ti, kjo pushk osht e kohes Pirros! Pi thot shitsi.
  Allahile, ku ka pas pushk athere?
  Po bash pėr qata osht e shtrejt.

 15. #35
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  haha te forta te dyja

 16. #36
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hahaaha e lezetshme

 17. #37
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Wink as i ire e as i keq

  Ishte nje taksixhi e ishte njeri i mire por kish bere e shume mekate.
  Nje dite peson nje aksident dhe vdes
  E vete te zoti per ti dhene vendimin se ku do e conte ne parais apo ne fer
  Shikon zoti ca kishte bere e thote poooooo me ke vene shume ne veshtiresi sdi ku te te coi je ne mes te te dyjave??
  I pergjigjet taksixhiu po mire e bejme keshu me lere ta shikoi vete ferin e paraisen e te vendos vete?
  eeeeeee thote zoti epo mire keshu e leme zgjith vete.
  se skam si vendos je 50% me 50% as i mire e as i keq
  zoti e le ta zgjedhe vete
  dhe taksixhiu niset per te njojtur te dy vendet?
  vete ne parais taksixhiu cte shikoje bukuri qete lule bote shume e bukur e fantastike
  eeee thote shume bukutr ketu
  vete ne fer e atie cte shikoi femra te bukura alkol per te pire disko muzike seks
  eeeehhhhhhh thote taksixhiu ketu qenka me nam fare
  vete me vrap te zoti e i thote
  dua te me cosh ne fer i thote
  je i sigurte i thote zoti cne ne fer
  shume i sigurte i pergjigjet taksixhiun
  ja ben kartat zoti per ne fer i mer taksixhiu e sjhkon ne fer
  shikon djallin te porta me gjemb e i ap porten e cte shikoi taksixhiu zjar
  i thote djalli yre
  ooooo i thote taksixhiu po femrat muzika diskot ku jane
  HEHEHEHEHE I THOTE DJALLI PO UNE ATE E KISHA PUBLICITET O BUDALLA

 18. #38
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dy katundar takohen ne qytet naten e vitit te ri.Ne nderkohe fillojne te
  shtenat.Njeri prej tyne i thote tjetrit"te ikim se filloj lufte
  qytetare".Mos ke frige i thote tjetri se nuk e kan me ne ,na jena
  katundar.

 19. #39
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne avion
  Zoterinj, komandanti i aeroplanit ju
  paralajmeron,se avioni po rrezohet, dhe i lutet zoterinjve pasagjere qe
  ti mbajne pasaportat me dhembe, duke evituar kaosin e zakonshem qe ndodh
  per njohjen e kufomave

 20. #40
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Gomari dhe Devet

  Pronari i 99 deveve dhe nje gomari eshte shume keq nga shendeti, aj po vdes por spo i del shpirti pa ia berer hallall devet dhe gomari!

  I ftoi qe te gjithe ne ceremonine e rastit dhe devja ne emer te 99 deveve tjera i thot Pronarit:

  "na vie shume keq per ju dhe shendetin tuaj,
  hallal t'i bejme te gjitha malltretimet, na ke
  lodhur, mundua sa dathem neper bore e shi, por te gjitha hallaall, vetem

  Kur na e lishe Gomarin me na prije, kurr hallall s'ta bejme"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 12 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Barsaleta
  Nga abdullah92 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 185
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:11 PM
 2. Barsaleta italisht
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 04-02-2013, 02:39 PM
 3. Barsaleta me Nastradinin
  Nga Al Capone nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 07:54 PM
 4. :o Barsaleta +18
  Nga Lirenti nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-09-2007, 03:21 PM
 5. Barsaleta e humor me bjondet
  Nga Cuore RossoNero nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 03-12-2006, 09:06 AM