Martesa e adoleshentes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Martesa e adoleshentes

  Receta Gatimi

  dikur isha shembull ne shkolle
  tani per atehere qaj me ore
  ajo dashuri qe ndjeja
  me vrau si rrufeja
  tani njeriu qe dashurova
  me tha te tradhetova
  kam nje femije qe per te luftoj
  shume gjera po i toleroj
  dikur luftova per dashurine
  tani bej lufte per femijen
  ku humbi dashuriae
  ku u tret riniae
  jam e bindur e sigurt
  se zemra eshte e ngurte
  po vuaj nuk e kam askend
  po qendroj ne nje vend
  tani jam prind e kuptoj
  per femije sa vuaj e kaloj
  keshtu bene prinderit e mi
  nuk isha si duhej femije
  nuk iu shperbleva mundin
  u rrita ne ngrohetesin familjare
  me harmonine dhe lumturine familjare
  me rriten prinderit si princeshen
  keshtu mesova pa pushim
  qe te korri perparim
  ne shkollen fillore u dashurova
  dhe mesimin e leshova
  kjo me erdhi me rinine
  por me humbi lumturine
  ne shkollen fillore u martova
  rinine fare nuk e shijova
  tradhetova prinderit dhe veten
  tani luftoj me gabimet dhe jeten
  shkollen fare nuk e vazhdova
  me kete jete une deshtova
  gjashtembedhjete vjeqare nuse
  me fustane e buze te kuqe
  muhabete te shtepise
  nga harmonia e rinise
  per te vetmen gje qe luftoj
  eshte femija qe me gezoi
  eshe fryti i dashurise sime
  per te tani pesoj deshtime
  ah sikur t'i kisha prinderit prane
  largesia nga ta zemren ma vrane
  por une i tradhetova
  qdo denim meritova
  ata mua me nuk me flasin
  valle per mua mendjen vrasin
  une asgje nuk meritova
  si femije jeten e shijova
  tani vetem ne shtepi
  vete nene vete femije
  nuk veshtroj diell as hene
  mendoj vetem per time nene
  i kujtoj fjalet e saj
  edhe syte e saj me vaj
  babai kur me mallkoi
  nena me tha smund te bekoj
  jeta mu be e vrerosur
  jam shum e mllefosur
  kam dhimbje ne shpirt
  nuk verej as drite as dite
  meritoj qdo denim
  ndjehem si ne mergim
  pa dshuri pa lumturi
  une ende jam vete femije
  pas gabimit u pendova
  pse kaq e re u dashurovae
  tani jetoj me vetmine
  ngrohtesi kam vetem femijen
  kjo eshte martesa e nje adoleshente
  qe vuan per prinder ,per vete
  per femije e ardhmeri
  ah kjo e hidhura rini
 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Angry  SHUM E BUKUR


  SHPRESOJ QE KJO GJE MOS TI NDODH ASNJE VAJZE

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  E bukur por e dhimbshme ......

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrezarta
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum e mir po e dhimbshmee :s

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrezarta
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mendoj vlen per qdo vajz mos tgabojnaaa RrezartaA

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Martesa ne thellesi...!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 09:51 PM
 2. Kur martesa nuk fuksionon
  Nga anonymus nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-02-2013, 04:16 PM
 3. Martesa me shkeusi
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 29-03-2011, 07:01 PM
 4. Martesa qe zgjati 30 minuta!
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-04-2008, 05:21 PM
 5. Kur ka lindur martesa?
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 02:55 PM