Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 28 prej 28
 1. #21
  i/e rregjistruar Maska e Zenushe
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Wow vertet te bukura

 2. #22
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12  - - - Updated - - -
 3. #23
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  sa me pelqen ky i pari! 4. #24
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PinkPrincess Lexo postimin
  sa me pelqen ky i pari!


  sh te bukura..i pari eshte me make up Dolce&Gabbana...

 5. #25
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Shume make up i ngarkuar me duket mua...si ylber i kam inat....grimi i renduar mendoj se e shemton pamjen e nje femre...

  rimeli...nje lip per buzet,ne ngjyren e tyre....eshte prefekt besoj!....

 6. #26
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Shume make up i ngarkuar me duket mua...si ylber i kam inat....grimi i renduar mendoj se e shemton pamjen e nje femre...

  rimeli...nje lip per buzet,ne ngjyren e tyre....eshte prefekt besoj!....
  jam dakort me ty Aurora. Per perdite mjafton ky lloj make up, por per ndonje rast te vecante ose darkave duhet pak tualet i forte, nuk them ylber, por ngjyrat qe mund te shkojne me ngjyren e fytyres e syve.

 7. #27
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Edhe une e mbeshtes mendimin tend...por edhe pse mund te jete mbremje une e preferoj shume make-up e lehte...ose kur theksoj buzet...syt i lyej pak....ose anasjelltas...kur theksoj syt...buzet thjesht me nje lip transparent...por mire e the...varet nga fytyra e nje femre...ka femra qe duken shume bukur me tualet te theksuar...

 8. #28
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  Ke te drejte Aurora. Kur thekson syte , te buzet duhet nje ngjyre nude. Dhe kur ne buze ve nje te kuqe te ndezur mjafton nje rimel e nje ton i lehte mbi sy.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Make Up - Smokey Eyes
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 11:45 AM
 2. Mbrekullite e Make-up
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 26-02-2011, 12:22 PM
 3. Make-up special per buzet!
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 09:57 PM
 4. Vajza, rroba banje per te gjitha gustot
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-07-2008, 11:14 PM
 5. Abazhure per te gjitha gustot:)
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 08:52 PM

Etiketat pėr kėtė Temė