Thonjt me majė nuk janė shumė tė preferuar por janė nė modė. Noshta jo shume praktik dhe pak ekstreme, por kanė edhe ata bukurinė e tyre.Per me teper mund te shikono ketu http://www.bukuri.com/modele-thonjsh...-dekorime.html