I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Receta Gatimi

  Do tiu lutesha nqs keni derguar mesazhe falas nga websiti jone, te na lini nje koment mbi funksionimin e scriptit.

  Kjo ndihmon ne permiresimin e metejshem...

  Ju faleminderit.

  Bordi Drejtues.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  FUNKSIONON SHUME MIRE.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Ka derguar ndonjeri ne Shqiperi sepse nuk e kam nje numer shqipetar ketu ta testoj,
  e kan testuar ne disa shtete europiane.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  une kam cuar ne shqiperi se vet ne shqiperi jam,
  o RENIX punon shkelqyeshem. mesazhet qe kam derguar kane shkuar me sukses ne numrat qe kam shkruar, sepse kam pare reagimin e menjhershem te atyre qe u cova mesazh.

  eshte i papare....

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  ok. te faleminderit per kete feedback

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Punon sh.mir Renix! Hallall!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Uuuueeeee po si i behet punes sime qe skam cuar asnje sms e as nuk ja kam idene si cohen!!??

  Vana me ndihmo pak mi kur te kesh pak kohe!!


  Kiss,kiss!!

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Ne na jep Vodafoni 10 SMS falas ne muaj! Dhe une nuk perdor asnje se gjynah, e harxhoj Voda-n!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Po edhe ne na jep vodafoni mer daku, por jan vetem per numra vodafoni!!!! Pastaj eshte e vertet qe ky website na ofron kete servic por nuk e shperderojm kot mi kot!!!!

  Alb Angel eshte shume e thjeshte, ti biles je edhe antare 100% sms falas! atehere duhet te shkosh nga home page tek sms falas, aty duhet te presesh 25 sec sa te karikohet faqja dhe servici tamam dhe pastaj duhet te vendosesh numrin, por pa 00 ose plus, ver prefiksin direkt, ai italian 39XXXXXXXXXX, anglez 44dhe numrin, shqiptar 355 pastaj numrin!
  dhe tekstin!
  Nese shpjegimi im nuk eshte i qarte, dhe ke akoma probleme mos u bej merak me pyet perseri, ti provo njehere!

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Thnx Vana!!

  Punon shume mire dhe falenderime per stafin qe na jep mundsine e free sms've!!

  Kush do ti coj nji sms tani??

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Unaaaaaaaaaa!!!!!!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel\";p=\"10229
  Thnx Vana!!

  Punon shume mire dhe falenderime per stafin qe na jep mundsine e free sms've!!

  Kush do ti coj nji sms tani??
  ma dergo nji mu me pa vje apo ja deri ktu ke un e ke numrin ne privat

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"10239

  ma dergo nji mu me pa vje apo ja deri ktu ke un e ke numrin ne privat


  Nuk pashe numer ne privat une!!

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  po une e kam te drejten e sms falas?n.q.s po kur shkon sms cfare nr del ne celularin e marresit...dhe dicka tjeter,deri ne sa shkronja lejohen?

 15. #15
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  Cdo Anetar i Portalit e ka te drejten,

  Ju mjafton vetem te shkoni tek Grupet dhe te beni kerkesen per Graden 100% SMS Falas,

  Ne numrin e marresit del numer i "rastesishem" te themi me 9 shifra ose fjala lirenti.com

  Mund te dergohen deri 150 karaktere rreth.


  Shenim:
  Mbushja e ardhshme e llogaris per sms falas do te jete data: 28 Nentor 2007.

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....

  A eshte e mundur qe tja jap graden time te sms Carolines se sdua qe ta kem me???????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 11:10 AM
 2. Keshtu eshte kur lini kasetofonin ndezur!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-09-2008, 08:55 PM
 3. Pa Koment :P :P
  Nga Altin111 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 31-01-2008, 11:24 AM
 4. Pa koment :P
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-01-2008, 01:36 AM
 5. Pa koment :D
  Nga Altin111 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-12-2007, 10:26 PM