Gruaja e dehur niset ta marrė burrin e dehur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Gruaja e dehur niset ta marrė burrin e dehur

  Receta Gatimi
  Njė australiane ka ra nga testi i alkoolit, mu nė kohėn kur ishte nisur me makinė drejt njė stacioni tė policisė pėr ta marrė burrin e saj, tė cilin policia pak kohė mė parė e kishte ndaluar nė gjendje tė dehur.
  Gruaja 28-vjeēare kishte pasur tri herė mė shumė alkool nė gjak sesa ishte e lejuar me ligj, ndėrsa bashkėshorti i saj gjashtė herė mė shumė.

  Ata janė ndaluar nga policia nė njė interval kohor brenda njė ore.

  Ēifti sė shpejti do tė dalė nė gjyq nė Syndey.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  "cifti konjaku" tja veme emrin ketyre

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e REA GJATA
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ēudi.

  Dhe pasi takohen te dy burre e grua perfundojne perseri ne nje pijetore tjeter.

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  pasjonistet e pijes

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Rrezik do merrte burrin te vinin te pinin ndonje got

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajza e dehur kafshon qenin pas nje grindjeje me mamane !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 10:30 AM
 2. I dehur pėr pak i shpėton vdekjes se sigurt(video)
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 07:18 PM
 3. Policėt e dehur rusė kėrcejnė mbi veturė (video)
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-02-2011, 04:36 PM
 4. Shqiptari i dehur vret dy italiane tė reja dhe shokun
  Nga gjendar nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-01-2011, 08:34 PM
 5. Praktikoni Joga duke u dehur!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-07-2009, 10:59 PM