Shpėrblimi i policit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Shpėrblimi i policit

  Receta Gatimi

  Nė njė rrugė tė shqiperis, polici ndal njė veturė – dhe nė kuadėr tė fushatės t’i shpėrblejmė vozitėsit e disiplinuar – i dhuron shoferit njė buqetė me lule dhe 500 euro shpėrblim.
  - Mė pas pyet shoferin:
  - Ēfarė do tė bėni me kėto para?
  - Fillimisht do ta marrė patentė-shoferin.
  - Zotėri, mos i besoni burrit tim. Ai flet gjepura kur ėshtė i dehur! – i thotė policit gruaja e shoferit.
  - Ndėrsa, nga karrigia e pasme e veturės, dėgjohet zėri i gjyshit tė shurdhėr e plak:
  - “Fėmijė – u kam thėnė. Me veturė tė vjedhur nuk mund tė shkoni larg"


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahaa

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e adhurimi
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  auhauhauhauhuahauhauhauhuahau

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum interesante hehehehehehe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 04:47 PM
 2. Konfirmohet vdekja e policit
  Nga Erdi nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-07-2011, 03:23 PM
 3. Mbrojtje policit, e dhunonte bashkeshortja
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2009, 03:35 PM