Homoseksuali, baba i djalit tė lezbikeve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Homoseksuali, baba i djalit tė lezbikeve

  Receta Gatimi  Njė donator i spermės nga Irlanda, ka ngadhėnjyer nė njė kontest gjyqėsor, duke fituar tė drejtėn pėr tė vizituar fėmijėn e njė ēifti lezbikesh.
  Gjykata supreme e kėtij vendi ka vendosur nė favor tė donatorit, i cili ėshtė homoseksual, duke konsideruar se babai biologjik ka tė drejtė tė kontaktojė me fėmijėn e tij.

  Kėshilli pesė anėtarėsh i Gjykatės ka marrė vendim unanim, duke konsideruar se ėshtė nė interes tė djaloshit 3-vjeēar tė ketė kontakt me babanė e tij biologjik.

  Ėshtė interesant fakti, se 41-vjeēari homoseksual, donator i spermės, ka qenė shok me njerėn nga lezbiket, qė tashmė ėshtė prind i kėtij djaloshi tė vogėl.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe ja dha ai tani dhe do "tia marri" keshtu eshte kur ka devijime me gjithe respektin per homoseksualet

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Dhe ja dha ai tani dhe do "tia marri" keshtu eshte kur ka devijime me gjithe respektin per homoseksualet
  reno........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Baba i 14 fėmijėve, por ende i virgjėr
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 07:13 PM
 2. Baba nė moshėn 13-vjeēare
  Nga ReniX nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 11:03 PM
 3. Britani, 14 vjecari behet baba
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-05-2009, 05:27 PM
 4. Kaka i Milanit u be baba
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 11:52 PM