10 keshillat e nje dembeli


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e mistir
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  90
  Reputacioni
  13

  10 keshillat e nje dembeli

  Receta Gatimi


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  interesante vetem nje dembel mun ti bente kteo

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e mistir
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  90
  Reputacioni
  13
  Qe te jesh dembel duhet te kesh mend
  se duhet te mendosh qe te ponojne te tjeret per ty.

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  E forte qeka.....

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ajo pika e 10 eshte e forte fare

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  kjo ishte nam fare, kulmi dembelizmit

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ahhaha po ky qenka kulmi

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e mala
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum shum i mir

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  LOL super e forte

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ahahha
  mir por qenkan te mbrapshata shum xix!hahaha....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 kėshillat pėr njė verė sa mė tė shėndetshme !!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 04:16 PM
 2. Kėshillat pėr blerjet me ulje
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 10:39 PM
 3. 41 Keshillat me te mira per nje lidhje..
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 02:59 PM
 4. Ndryshohen 'kėshillat pėr ilaēet' e HIV-it
  Nga aurel nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2009, 09:17 PM
 5. Keshillat
  Nga ingal nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2008, 11:11 AM