Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Talking Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...

  Receta Gatimi

  *E verteta e pare :

  >Nje person nuk mund te preke dhembet e tij me gjuhe .

  *E verteta e dyte:

  >Te gjithe idiotat , pasi lexuan te verteten e pare , kerkojne te prekin dhembet me gjuhen e tyre .

  *E verteta e trete :

  >Kuptojne qe e verteta e pare ishte genjeshter.

  *E verteta e katert:

  >Fillojne te qeshin sepse jane dakort qe jane idiota.

  *E verteta e peste:

  >Kerkojne kujt do ia tregojne keto te verteta.

  * E verteta e gjashte :

  >Dhe vazhdojne te kene ate qeshje debile te ngrire ne fytyre!!!

  EEEj , mos me thuaj qe nuk e ēove gjuhen neper dhembe per te vertetuar te Verteten e pare .... LOL...

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Vetem te paren bera

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hehee un as njeren

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Me the te drejten dhe une e bera te paren...........

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Haha, epo une bera te dyten per te vertetuar ate te paren
  dhe keshtu me rradhe ,

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e fort kjo(Y)

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ...e bera dhe un na e bere me hile mima

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e mala
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe une e bera ama palidhje koka shum

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Kete e kam lexuar ne nje forum italian e mbante ne firem 1 antar me nickun LupenIII

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e mala
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum palidhje koka

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  haaha e bera vetem te paren

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  *E verteta e pare :

  >Nje person nuk mund te preke dhembet e tij me gjuhe .

  *E verteta e dyte:

  >Te gjithe idiotat , pasi lexuan te verteten e pare , kerkojne te prekin dhembet me gjuhen e tyre .

  *E verteta e trete :

  >Kuptojne qe e verteta e pare ishte genjeshter.

  *E verteta e katert:

  >Fillojne te qeshin sepse jane dakort qe jane idiota.

  *E verteta e peste:

  >Kerkojne kujt do ia tregojne keto te verteta.

  * E verteta e gjashte :

  >Dhe vazhdojne te kene ate qeshje debile te ngrire ne fytyre!!!

  EEEj , mos me thuaj qe nuk e ēove gjuhen neper dhembe per te vertetuar te Verteten e pare .... LOL...
  Ajo qe e postoi ka qene idiotja e pare,dhe nga idiotesia tha: Po sikur kete idiotesine time ta ndaj me te tjeret?...dhe ashtu beri,idiotesia e saj mori dhene....,hahahahahahah

 13. #13
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  haahahhaahha uuuuuuuuuu me rane dhembet

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ajo qe e postoi ka qene idiotja e pare,dhe nga idiotesia tha: Po sikur kete idiotesine time ta ndaj me te tjeret?...dhe ashtu beri,idiotesia e saj mori dhene....,hahahahahahah
  hahahahahhahahahahahaha...........idiote e mencur pa , loooooooool

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahaha

  e cova gjuhen ti prek dhembet

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  hahahahahhahahahahahaha...........idiote e mencur pa , loooooooool
  hahahahahahahahahah sa e pa pare qe je Mima!

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  hahahaha,,,,,,,,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mitet dhe tė vėrtetat pėr njeriun e zemrės
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 08:14 AM
 2. Tė vėrtetat e hidhura rreth meshkujve
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-04-2012, 06:50 PM
 3. Tė vėrtetat qė na habisin
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 09:46 AM
 4. Kafeina: Shtatė legjendat dhe tė vėrtetat mbi tė
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-07-2010, 01:09 AM
 5. “Tė vėrtetat” e “tė gabuarat” pėr gurėt nė veshka
  Nga ema_d nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2008, 02:46 AM