Njė pyetje.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Njė pyetje.

  Receta Gatimi

  Pėrshėndetje kishja njė pyetje pėr staffin e forumit, a mundet njė antar tė nderroj vet nickun? Nėse po mund tė ma tregoj si sepse Emaus mė tha qė mundesha ta ndėrroja vet por nuk ja arrita dot . flm

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Emri nuk mund te ndrrohet vetem ne qoftese mund te kontaktosh me Admininstratorin.

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Emri nuk mund te ndrrohet vetem ne qoftese mund te kontaktosh me Admininstratorin.
  Pikėrisht unė atė bėra kontaktova Emaus dhe mu pėrgjigj qė mund ta ndėrroja vet, faleminderit pėr pėrgjigjen.

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk e kisha kuptuar mire, nuk mund ta ndryshosh vete, do ta ndryshoj une.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kisha edhe une nje pyetje per stafin si mund te heq apo te mbyll nje teme pasi une e hapa ate dhe nuk isha ne dijeni se ekziztonte edhe nje teme tjeter nga labja si kjo mund te me ndihmoni ju lutem

  - - - Updated - - -

  tema eshte "o zot"

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ANNNA Lexo postimin
  kisha edhe une nje pyetje per stafin si mund te heq apo te mbyll nje teme pasi une e hapa ate dhe nuk isha ne dijeni se ekziztonte edhe nje teme tjeter nga labja si kjo mund te me ndihmoni ju lutem

  - - - Updated - - -

  tema eshte "o zot"
  Flm, per raportimin!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. pyetje
  Nga irush nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 04:47 PM
 2. Pyetje per internetin
  Nga vangeli nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 02-02-2012, 07:12 PM
 3. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 12:26 PM
 4. Pyetje per MSN
  Nga Loni10 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 05:54 PM
 5. pyetje
  Nga atit nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-06-2007, 07:28 PM