Arti i letres - punime me leter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Arti i letres - punime me leter

  Receta Gatimi

  Edhe letra eshte e dobishme per te shprehur talentit tend te vecante nese e perdor me emagjinaten e duhur. Me poshte keni disa fantazi te punuara me leter.
 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum te bukura

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume te bukura vertet Flm EMAUS.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Shum Shum ide interesante dhe te bukura

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shum te bukura qenka

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 65 Punime te pabesueshme me Photoshop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2012, 12:00 PM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-11-2012, 07:36 AM
 3. Disa Punime Te Miat Ne P-Cs4 Per Demat E Kuq .....
  Nga Lapraks4ever nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 11:24 AM
 4. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-04-2009, 07:17 PM
 5. Formatet standarde tė letrės
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:07 AM