Do ju pelqente nje shtepi e tille e bere ne gure?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Do ju pelqente nje shtepi e tille e bere ne gure?

  Receta Gatimi

  Mendja e njeriut ndonjehere eshte e pakufizuar persa i perket fantazise. Nese nga ana ekonomike mbeteni keq dhe sju dalin te ardhurat te blini nje shtepi, eshte fare e thjeshte,
  ju duhet disa vegla per te skalitur dhe goditur gurin dhe pa shume shpenzime mund te beni nje shtepi si kjo, brenda nje shkembi apo nje shpelle shkembi, zgjedhja eshte e juaj.
  Ne fund ju mbetet vetem mobilimi i saj.
  Ta gezoni shtepine e re

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Lol shume e bukur

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum e bukur

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Shume bukur ...
  ME vaske e shampanje , mesa duket nuk qenkan dhe aq te varfer keto ...lol

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume e bukur qeka,do mundohem ta bej dhe nji keshtu ne dajt,por duhet me gjet nje por duhet me gjet nje cekic se skam..........

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Interesante Skam pare asnjeher kesi lloj shtepie....

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Shume e bukur qeka,do mundohem ta bej dhe nji keshtu ne dajt,por duhet me gjet nje por duhet me gjet nje cekic se skam..........
  shum e bukur Emaus

  Kliton do dal un vullnetar do ta ndertojme bashke por sipas parashikimeve ne 2050 e mbarojme.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Angry

  Shume interesante dhe e bukur Emaus.Por e ke publikuar me vones une sa bleva nje shtepi dhe pagova jo pak(75 mij euro)sipas ketij varianti besoj se do me kushtonte me lire

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e leni10
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  43
  Reputacioni
  0
  shum bukur

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mekaniku Lexo postimin
  Shume interesante dhe e bukur Emaus.Por e ke publikuar me vones une sa bleva nje shtepi dhe pagova jo pak(75 mij euro)sipas ketij varianti besoj se do me kushtonte me lire
  Ti e gezofsh shtepine qe ke blere, por puno qe te blesh edhe nje shtepi te dyte si kjo, ta kesh per pushime

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  EMAUS PO NE DIMER FTOHESH ATY do thuash ti po ajo eshte vetem per pushime ne ver ..epo tani kur te ze halli ndonjeher do rrish edhe ne dimer ...

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  teper e mir koka

 13. #13
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shume e bukur...shtepi romantike......

  vetem se nuk eshte e skalitur ne gure...eshte e punuar me materiale imituese te gurit...ato forma qe shihni sikur jane te gdhendura ne gure, ne fakt jane polistirol...

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  wowwww shuuum po shuuum bukur dhe teper romantike

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Qef i madh shtepi me gur

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  mua me pelqen me teper menyra se si e kan sistemuar

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  uaauu , aty te duket vetja si ne perralla
  me pelqen

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e mir kshtu, po s`kisha jetu n`to

 19. #19
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  uaauu , aty te duket vetja si ne perralla
  me pelqen
  e di ca me kujtoi per nje moment .... borbardhen nqs e ke par ne film versionin e ri vetem se atje ishte shtepi druri ktu esht guri

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  vetem te kaloj vikendeve me pelqen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 22-07-2013, 03:38 PM
 2. Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?
  Nga Lirenti nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 06:26 PM
 3. Cilin MISTER do ju pelqente te zgjidhnit
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 31-03-2012, 09:51 AM
 4. Kompjuter i bere ne shtepi.
  Nga bledi1 nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 10:29 PM
 5. Ka dhe Maniak te tille!
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 09:37 PM