Do tė ishte mė mirė....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Do tė ishte mė mirė....

  Receta Gatimi

  Pėrshėndetje tė gjithėve.

  Po them edhe unė mendimin tim, ka tė bėj me dhomėn e informacionit(Lajmet) dhe Kuriozitetet, do tė ishte mė mirė qė nė fond tė lajmit ose kuriozitetit tė publikohej edhe burimi i tij, dmth nga ėshtė marr lajmi, si mendoni?

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  do te ishte me mire.......qe.....
  Capture.PNG

  te korigjoheshin kto gabimet e vocklaaa qe kam rrethuar

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  do ishte me mir qe......kur te hynim ne forum , te mos lexonte qendrim te kendshmem , por te kendshem

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  do ishte me mir qe......kur te hynim ne forum , te mos lexonte qendrim te kendshmem , por te kendshem
  edhe ate me "ė" (pa bold)

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Pėrshėndetje tė gjithėve.

  Po them edhe unė mendimin tim, ka tė bėj me dhomėn e informacionit(Lajmet) dhe Kuriozitetet, do tė ishte mė mirė qė nė fond tė lajmit ose kuriozitetit tė publikohej edhe burimi i tij, dmth nga ėshtė marr lajmi, si mendoni?
  Eshte diēka qe mundohemi tja shpjegojme te gjithe anetareve qe hapin tema te reja.

  Nuk eshte ne dore te stafit. Biles kemi publikuar dhe njoftime per kete problem!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  do ishte me mire per info qe,postimet te ishin sic ishin jo si tani ,

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Eshte diēka qe mundohemi tja shpjegojme te gjithe anetareve qe hapin tema te reja.

  Nuk eshte ne dore te stafit. Biles kemi publikuar dhe njoftime per kete problem!
  ju si staf admin apo moderator keni mundesine te spostoni apo te fshini postimet qe nuk jane ne perputhje me rregulloren ,me sa kam pare jane hapur shume tema qe nuk eshte e nevojshme per ti hapur ,qe ju si moderatore mund ti spostoni ,apo ti paralajmeroni anetaret e forumit per gabimet qe bejme.dhe mos me thuaj qe ke vetem ti te drejten per te menaxhuar ter forumin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Na ishte njehere..........
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 296
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 02:59 PM
 2. Si ishte moti sot ne....?
  Nga daku323 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 08:59 PM
 3. Mirė se rrini dhe Mirė se ju Gjeta
  Nga RockStar nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 12:54 PM
 4. PėrShėnDeTJe! Mirė Se Ju GjeTa e Mirė Se Erdha!
  Nga Bl3R0 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-11-2010, 06:02 PM
 5. Mire se ju gjeta o njerez e mire se erdha ;)
  Nga Lapraks4ever nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-07-2009, 01:43 PM