Goca e mamas


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Djallėzore Goca e mamas

  Receta Gatimi

  I thote mamaja vajzes se vet: te keqen mami, nese nje djal te kap nga bytha ti thuaji MOS, kurse po te kapi nga gjoksi thoji NDALO!

  Vajza i thote mami po dje nje cun mua me kapi edhe nga bytha edhe nga gjoksi dhe une i thashe MOS NDALO!


  barcaletashqip

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  sipas ligjit te mamit mir paska vepruar vajza

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hahahaha shume e fort!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi