Barcaleta by vini123


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e vini123
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Barcaleta by vini123

  Receta Gatimi

  Ariu dhe Lepri

  Ishte ariu dhe kishte hap byrektore.
  Shkon lepri dhe e thot: O ari a ke 100 byrek? jo i thot ariu.
  Shkon prap lepri dhe i thot perdit te njejten gje, prap jo i pergjigjet lepri. 1 dit cohet ariu heret dhe i ben 100 byrek.
  Shkon lepri dhe i thot prap te njejten gjo dhe ariu i pergjigjet po.
  Lepri i thot pastaj: Kot i ke se nuk ka per ti ble kush.


  Hasa dhe Hysa nė Taksi

  Ka ken hasa me hysen ne nje diskotek edhe ata 2 kan pi shum edhe jan dej.
  Kur kan dal prej diskotekes hasa i thot hyses a e marrmi nje taksi edhe ata dy kur te hypin ne taksi hysa e vet taksixhin sa pare kushton per 3 veta deri ne shpi taksixhija i thot po ju vec 2 veta kekeni, hasa i thot taksixhis pse a nuk po vjen ti me neve a??


  Xhaja

  Nje xhaje ishte ulur ne nje stol dhe po pinte duhan rreth tij vajten tre cuna te ri dhe i thone xhajes xhajo sa bejne nje edhe nje xhaja dy keta te hyfte ky dhe talleshin me xhajen.xhaja u thote djema more te keqen sa bejne dy edhe dy keta thone eh... po kater o xhaje po u hyfte ky bre djema eeeeh po nuk shkon o xhaje po me te shtytur or djema.

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e vini123
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Polici ne farmaci

  Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq. Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja. Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shefin.I thote qe ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur ajo eshte farmaci. shefi i pergjigjeto nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte.

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e vini123
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kaubojsi dhe kali

  Nje kaubojs ndaloi para nje bari, lidhi kalin dhe hyri brenda per te shuar etjen me nje bire. Pasi mbaroi biren doli jashte per te vazhduar rrugen por per cudi pa se kali i tij ishte zhdukur. I terbuar u kthye ne bar nxori pistoleten qelloi ne ajer dhe ju tha klienteve qe ndodheshin brenda: kush nga ju me ka vjedhur kalin. Neqoftese pasi une te pij nje bire tjeter kali nuk gjendet une do ta bej sic e bera ne Teksas. Te shqetesuar klientet dhe kamarieret dolen jashte dhe filluan te kerkonin dhe me ne fund e gjeten kalin dhe u kthen te lehtesuar. Kaubojsi pasi piu biren i hipi kalit dhe kur sa po nisej degjoi nje nga kamarieret qe ti thoshte: Na e thuaj cfare bere ne Teksas?. Kaubojsi duke ikur thote: U ktheva ne kembe ne shtepi

  Nastradini

  Nje here nastradinit i vodhen deren e shtepise.ai shkoi ne xhami dhe e mori deren.roja e pyti:ku po e con deren?
  nastradini-ju thoni se allahu di gjithcka,kur te me thot se kush e vodhi deren e shtepis time do e kthej deren e xhamis.

  Celulari

  ishin 1 gjerman 1italian dhe nje shqiptar ,italiani tha ne germuam ne toke 200m dhe gjetem kabull telefoni kjo do te thote qe ne kishim qe para 200 vjetve telefon ,gjermani tha ne germuam 500 metro e gjetem dhe kjo do te thote qe ne kishim qe para 500 vjetve telefon kurse shqiptari tha ne germuam 1000 metro dhe sgjetem asgje, e ēdote thote kjo i thane ata te dy shqiptari tha kjo do te thote qe ne qe para 1000 vjetve kishim celulare

  Majmuni dhe Luani

  Nje dite majmuni i thot luanit.o luan lidhesh dot me bishtin tend#po i thot luani dhe lidhet.ne ate koh vete majmuni dhei bene ate muhabetin,dhe iken me vrap.ne ate kohe zgjidhet luani dhe i vihet nga pas.majmuni futet ne bar,ulet dhe mer gazetene ve para fytyres.kalon luani te bari dhe pyet.a e keni par gje majmunin te kalonte ketej.dhe majmuni i thot ,kush ai qe ja beri luanit,.bobo tha luani pse o kaq shpejt doli ne gazet

  ASHASHXHIU

  Na vjen njeher ZOTI ne toke per te provokuar zemrat e njerezve.Na shendrohet ne nje barbon dhe i vete njerit i kerkon nje cigare ai ketej me paqet ne xhep ketej ja bente o me fal po nuk kam cigare vete te tjetri po e njejta gje te te gjithe deri sa vete te nje ashashxhi dhe i thote < do mejapesh pak ashash> .Shiko i thote ashashxhiu nje cigare kam po do ta ndajme te dy bashke vllah ok.Po une te keshilloj te mos pish se eshte shume mall i forte dhe do te dehesh pastaj.S'ka problem thote zoti dhe mendon me vete sa zemermire ky ashashxhiu.Ketij thote do ti plotesoj ndonje dheshire se eshte njeri i mire dhe papritur heq pallton dhe i thote ashashxhiut .Ashashxhiu e shikon njeher keshtu dhe ja ben < Te thoshe u mut te mos pish se do dehesh>.

  Kine

  Ishte nisur austria dhe do ti hapte lufte kines mbas disa ditesh kishin arritur ne kine.Ministrat deputet e gjithe te shqetesuar s'di si tja thojne presidentit,e shkon ministri i mbrojtjes e i thot i nderuar: kane ardhur austriaket te na hapin lufte presidenti i cuditur e pyet kush jan keto i pergjigje ministri nje shtet i vogel ne europe mir atehere i thot presidenti gjejni se ke kush hotel po rrijne.

  Nastradini dhe mamaja

  Nje dite vere mamaja po pastronte shtepine. duke pastruar ajo hedh nga dritaria objekte te vjetra. mer bufen dhe hedh nga dritaria. vjen nastradini me vrap dhe thote: mami mami cfare ndodhi. mami u pergjigj: asgje shpirt, hodha bufen e vjeter. pas 10 minutash mamaja hedh nga dritaria televizorin. vjen nastradini prap me vrap dhe thote: mami cfare ndodhi? asgje zemer hodha televizorin se ishte vjetruar........... pas disa minutash mamaja degjo nje zhurme nga dhoma e nastradinit. Shkon me vrap dhe e pyet nastradin cfare ndodhi?
  asgje mami asgje hodha gjyshen se ishte vjeteruar...

  Bota e rrumbullaket

  Na ishin dy police dhe ishin nisur nga tirana per te udhetura per durres ne kembe dhe rruges fryente ere e madhe gjersa ata udhetonin nga mesi rruges menduan ta diznin nga nje cigare me qe fryente ere e madhe ata ia kthyen shpinen eres per te ndezur cigaret dhe u habiten vazhduan rrugen ashtu pa menduar pas nje kohe kur u futen ne tirane njeri polic po i thot tjetrit si more keshtu ne u nisem per durres u futem perseri ne tirane !tjetri i pergjigjet a s'ke degjuar akom se bota eshte e rrumbullaket aaa???

  Per ju

  Dy shoqedolen dhe pasi hengren dhe pine ne lokal na i zuri barku dhe njera i thote tjetres qe te iknin se nuk po duronin me.Hypen ne makine dhe ndaluan afer varrezave se nuk duronin me,pasi e bene njera u fshi me mbathjet e veta kurse tjetra mori nje kurore qe gjeti aty afer dhe u fshi.Te nesermen dy burrat e dy grave qe ishin shoke dhe punonin bashke ishin te merzitur dhe njeri pyet tjetri se c\'fare ka qe eshte i merzitur.Ai i thote se gruaja me shkon me tjeter dhe i tregon arsyen,se mbreme ne darke i kishte vajtur pa breke ne shtepi.Tjetri filon te qeshe dhe i thot se kjo nuk eshte asgje perpara asaj qe i ka ndodhur atij.Tjetri e pyet me habi dhe i thote se edhe gruaja e tij e ka tradhetuar??.Jo vetem ate i thot tjetri po dje ne darke erdhi ne shtepi me nje kordele qe thoshte.NUK DO TE HARROJME,DO TE KUJTOJME PER JETE.

  Air codition

  Qarkullonte autobusi plot me shqipetare, kur papritmas i tha njeri shoferit: Ore leshoje ate air codition (klimatizimin), ndersa nje tjeter nderhy dhe tha : mjaft ore me keto kenge te huaja, leshoje nje shqip tani...
  fshatari
  Nje djale nga nje fshate zgjohet ne mengjes dhe i shkone ne mendje te pije nje veze te gjalle. shkone ne kumac dhe kape nje veze. Pore sa e hape vezen shikon se ajo eshte boshe. I inatosur djali shkone me vrape dhe kape kaposhin dhe i futete me grushta"bam.e bam.."dhe ne funde i thote te pashe me te beshe sex me prezstativ te zhduka...

  Kopraci

  Gjirokastriti i habitur nga prania e nje rivali me te forte se ai persa i perket kopracise vendos ti beje nje vizite.Pasi mer vesh adresen i shkon ti beje nje vizite ne Libohove.Gjate darkes ne ngrenie e siper gjirokastriti i thote se vetem 2 kokrra ullinj kam ngrene por libohovari ia pret,jo mor jo se per te ngrene ke ngrene 7 ti.I mahnitur nga kopracia e tij i kerkon ti kthej viziten.Pas disa ditesh libohovari arrin ne gjirokaster dhe gjirokastriti po e pret aty por u cudit sepse ai ishte i zbathur.Aty prane po kalonin disa shoke te gjirokastritit dhe ai i lutet qe ti veshi kepucet per tu mos u ofenduar duke iu lutur.Libohovari pranon por me nje kushtasi ti veshi kepucet te mos levizi nga vendi.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  te paren e lexova dhe ishte e mrekullueshme

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e vini123
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Edhe 30 here

  Niset burri per ne shtepi dhe ne dere e pret gruaja e shqetesuar.
  -He si vajti puna? C’te tha doktori?
  -Me tha qe me kane mbetur vetem 30 here te tjera per te bere sex dhe ateher je i djegur.
  -Oh, atehere u dashkan perdorur me kujdes prandaj duhet te bejme nje liste.
  -Une rruges e bera listen dhe me vjen keq te them qe emri yt nuk eshte aty

  Dy doktora

  Dy doktora: nje mashkull dhe nje femer ishin duke bere seks.
  PAsi mbaruan ai filloi ta pyeste.
  - Ve bast se ti je gjinekologe!
  - Ua i thote kjo po nga e more vesh?
  - E mora vesh se punon shume mire me duart, edhe gjate seksit.
  - Kurse ti, i thote kjo me duket se je mjek tek narkoza.
  - Bravo, po si e gjete?
  - E gjeta sepse kur ma fute, nuk ndjeva fare

  Tradhtia

  Ishin 3 shokė dhe duke biseduar njėri me tjetrin se si ti zblulojn qė gratė e tyre po i tradhtojnė.
  -Njėri thotė unė shkoj nė shtėpi dhe e kapi pėr fyti dhe i themė trego me kanė je kanė sot se kam me tė mytė.
  -Tjetri thotė jo jo kjo ėshtė dhunė unė e marrė gruan dhe shkoj me njė restorant dhe ia fillojm me pi alkool, ajo pi unė pi, ajo pi unė rri e pastaj ajo ma vonė ja fillon vet i tregon ēka ka bėrė tanė ditėn.
  -Kurse tjetri thotė jo jo edhe kjo ėshtė dhunė me alkohol unė tha shkoj nė shtėpi si gjithmon vetėm dalė nė ballkon dhe e thirri njė kojshike dhe i thomė ” Moj kurvo dil ne ballkon” kurse ajo kur tė delė me thotė: mos me thuj mua kurvė, thuaj asaj tondės qė po shkon me Hasanin e Hysenin

  Analizat e Spermes

  Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty.
  Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh.
  - Cfare ndodhi, tha doktori?
  - Ah mor doktor, filloi xhaja. Provova me doren e majte, pastaj me doren e djathte po asgje. Provoi gruaja me doren e majte, me te djathten, me te dyja, provoi me goje, here me dhembe e here pa dhembe dhe smundi. Thirrem edhe komshijen. Provoje dhe ajo me dore, me goje dhe e shtrengoi edhe midis kofsheve po aha…
  Se hapem qe se hapem dot kapakun e kavanozit.

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga arditu Lexo postimin
  te paren e lexova dhe ishte e mrekullueshme
  as ti spaske pak durim ti lexosh te tera

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Barcaleta per te qeshur
  Nga aldo24 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 17-11-2014, 11:49 PM
 2. Barcaleta +18
  Nga Arjol nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-03-2014, 09:01 PM
 3. Pershendetje nga vini123
  Nga vini123 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 08:46 AM
 4. Barcaleta mbi bjondet
  Nga girl08 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 25-09-2009, 04:34 PM