Pse ne dashuri nuk kemi besim ne vetvete


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrezarta
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Zemer Pse ne dashuri nuk kemi besim ne vetvete

  Receta Gatimi

  E dojm diken edhe ai na don por vetevetes nuk kemi besim te ja shprehim at ne mendojm qe vetja e jon na genjen.Vjen ndonje ditelidje dhe ai person i zemres na e uron ne gezohemi pa mas por prap kthehemi e thojm jo s'me don vetem qefin ma beri.Te 2 palet e dojn njeri tjetrin por nuk e shprehin se kan frik andaj ta harrojm friken ne dashuri:

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sepse keni frike mos e humbni dhe shoqrine e tij/saj!

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrezarta
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mendim i mir esht kyyy

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mendoj se kjo lloj situate eshte me shum e pranishme ne dashuri, kur ti ke konfirmuar nje genjeshter. te partnerit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė kemi kėmbė sa mė tė shėndetshme !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 08:00 PM
 2. Sa maturante kemi ketu?
  Nga keit nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 22-04-2012, 12:23 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 03:58 PM
 4. Si tė kemi njė IP fallco!
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-03-2008, 02:45 PM