Barcoleta


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrezarta
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Talking Barcoleta

  Receta Gatimi

  QA BOHET LEPURI KUR SHKON NE GJERMANI

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Erdha me qef per te lexuar barcoletat e tua, por vetem me nje lepur na genjeve ti

  lepurit i themi gjerman! merr vize ose pret te hapen kufijt

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  behet lepuri gjerman ..

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  popo lepuri deuchland hhahhah

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Lutja e dhėndrit pėr vjehrrėn

  Dhėndėri pėrcjellė vjehrrėn pėr nė aeroport.
  Pasi vjehrra hyp nė avion dhe fluturoi, dhėndėri i lutet Zotit:
  “O Zot merre, tani e ke mė afėr se kurr!”....

  Futbollisti dhe gruaja

  Ishin futbollistet e nje skuadre ne dhomen e zhveshjes kur papritur bie telefoni,e hap futbollisti:
  Gruaja:- Alo shpirt, te mora per te te then te blej ate celularin qe kushton 100euro ?
  -Po ti bli nje cel 200 euro moj zemer ,
  -Ua shume faleminderit shpirt ,po varsen e floririt qe kushton 1000 euro ?
  -Po merre moj shpirt ,
  -Ua shume faleminderit zemer je shume i mire ,po kam dhe nje kerkese te fundit ate makinen qe kushtonte 25 mije euro do ta marrim ?
  -Po pse 25 moj zemer shtoi dhe 5 te tjera dhe porosite .
  -Ua zemer faleminderit te dua shume_ dhe ja mbyll.
  Futbollisti le telefonin te stolat dhe thot :- I kujt qe ky telefoni ketu?....

  Ēfarė ia vlen tė jetosh

  Njė mashkull me moshė mesatare shkon te mjeku dhe e pyet nėse ekziston mundėsia tė jetojė 150 vjet.
  Mjeku i thotė se mundet dhe fillon me pyetjet:
  - A pi duhan?
  - Jo, asnjėherė nė jetė nuk kam ndezur cigare.
  - E, a pi alkool?A shkon nėpėr bare nate?
  - E urrej alkoolin dhe kafenetė!
  - A tė pėlqen bifteku, hamburgerėt, ushqimi i yndyrshėm…?
  - Jo, unė konsumoj vetėm perime dhe peshk.
  - A shkon pas femrave, tė pėlqen t’i ndėrrosh?
  - Nuk mė interesojnė gjėra tė tilla.
  - E, a bėhesh nervoz duke shikuar futbollin?
  - Nuk e ndjek aspak sportin.
  - Po, pėr ēfarė dėshiron tė jetosh 150 vjet?!?...hahahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Barcoleta
  Nga anakonda nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 04-04-2009, 10:15 AM