moderatorve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e atit
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  ferizaj
  Postime
  27
  Reputacioni
  0

  moderatorve

  Receta Gatimi

  me vjen keq ,por qdo dit po duhet me postue nga nje mesazh,e jo siq po shkruan ne qdo 5 dit.
  qka esht problemi,mos ndoshta eshte prishur ndo nje makin e kalendareve apo e atyre qe bejne llogarin e diteve .
  mbes me shpres qe nuk do te me keqkuptoni.

 2. #2

  Re: moderatorve

  Kam nje ide qe te shtohen moderatore per tema te caktuara si psh un kam qef vetem temen e sportit por duke pare qe 5 mesazhe ne dite te shkruash per tu bere moderator dhe kushedi kur mund te arrish te behesh moderator pas sa kohesh pastaj te shkruash "kot" vetem qe te behesh moderator besoj se nuk ja vlen per te miren e forumit kurse un mund te shkruaj per 1 dite 20 mesazhe qe ja vlen te lexohen nga forumistet dhe mund te rri 3 dite pa shkruajtur kjo sdo te thote qe un ose ai tjetri nuk hyn ne forum, besoj qe me mire do ishte qe administratori te pyeste antaret ne mp ose dhe ne nje teme te caktuar te forumit se cfar ju pelqen nga temat dhe te caktonte vete moderatoret si ne cdo forum.
  Dhe moderatore te vendosen ata qe aktivizohen ne forum

  Ju pershendes

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: moderatorve

  atit. Nuk eshte se eshte prishur kalendari, por nqs ju vazhdoni te postoni tema ne forume pa lidhje ateher ato postime do te fshihen, sa per shembll je prezantuar mbi 5 here. dhe keto prezantime jane fshire. pasi je prezantuar nje here me pare.
  Ka shume tema ne fund te forumit ku ti mund te shkruash pa lidhje por dhe tema ku mund te shkruash cfare te keni deshire.
  besoj se kam qene i qart.
  mos nguroni te pyesni.

  altin: kush ka kerkuar moderator dhe ka pas nje numer vizitash pak te lart dhe ka qene serioz ne tema eshte pranuar, pa problem,
  nqs ke deshire te te vendosesh te sporti me gjithe qef mund te bashkohesh, mjafton te ta kerkosh te tema perkatese.

  gjithe te mirat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi