Rezultati i sondazhit: si e kaloni kohen e lire

Votuesit
13. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • lexoj

  2 15.38%
 • punoj

  0 0%
 • jam ne lirenti.com

  6 46.15%
 • tjeter

  5 38.46%

Si e kaloni kohen e lire


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Si e kaloni kohen e lire

  Receta Gatimi

  si e kaloni kohen e lire?
  lexoj
  punoj
  lirenti.com
  tjeter

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  koha e lire eshte shume e cmuar.kur nuk e ke e cmon me shum....por kur ndodh qe kemi kohe te lire mundohemi ta shfrytezojme per te miren tone fizike,mendore,shpirterore.personalishte kaloj kohe ne internet,ose me fam time

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e free souL
  Anėtarėsimi
  Mar 2010
  Vendndodhja
  h2c
  Postime
  12
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ..uun ttani me shpesh po argetohem me LIRENTI.com .qe padyshim eshtte i MREKULLUESHEM.!


  ..

  ee ndOnjeher dal me shoqeri oose degjooj muzzike..!!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Eh si e kaloj un kohen e lir ahaha duke ndejtur ne pc , duke dal me shoqerin

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Online non stop 24 to 24 vetem ne Internet.

 6. #6
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mendoj qe opsioni punoj nuk duhej ven pasi qe kur je duke punuar nuk quhet me kohe e lire
  Personalisht kohen e lire kohet e fundit e kaloj para PC, shpesh her dhe ne kafe para pallatit

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  ska opsion per ti zgjedh te treja

  # lexoj
  # punoj
  # jam ne lirenti.com

 8. #8
  tung 10% Maska e vuglushe
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  prizren
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  une kohen e lir e kaloj me me gjera tjera maroj TENTENE heheheheh

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk e kuptova kete kohe te lire me "TENTENE", mund te ma thuani dhe nje here vuglushe?

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nuk e kuptova kete kohe te lire me "TENTENE", mund te ma thuani dhe nje here vuglushe?
  Tentene, pune dore me " biza" shtiza te vogla ....thurje per te bere ēentro .
  Nuk e di u sqarova mire

  Une e kaloj duke lexuar ose verdalle ketej

 11. #11
  tung 10% Maska e vuglushe
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  prizren
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kohen e lir e kaloj po menoj maroj tenten apo qejz bluza apo qendisi e kshtu mirrem me gjera te kesaj natyre qaoo gjith te mirat ju uroj te gjitheve ne LIRENTI.com

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  votova Lirenti.com se shumicen e kaloj n'PC edhe n'forum!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet?
  Nga Nerti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-09-2014, 01:37 PM
 2. Ku do e kaloni 1 Maj!
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 01-05-2013, 07:59 PM
 3. Ku dhe si do e kaloni fundjaven?
  Nga Nerti nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 02:02 PM
 4. Si e kalonit kohen e lire para se te...
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 05:29 PM
 5. Krishtlindjet ne kohen Moderrne!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2010, 01:07 PM