Receta Gatimi

mos u frikesoni bre- se nuk e kam ndermend qe te behem moder


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
  1. #1
    i/e rregjistruar 10% Maska e atit
    Anėtarėsimi
    Feb 2007
    Vendndodhja
    ferizaj
    Postime
    27
    Reputacioni
    0

    mos u frikesoni bre- se nuk e kam ndermend qe te behem moder

    me vjen keq me paskeni keq kuptuar,se une nuk e kam ndermend te behem moderator siq ju mendoni, dhe ne se me ipet mundesia qe te behem moderator.
    une nuk jam duke shkruar vetem e vetem qe emri im te del ne faqet e juaja,perkundrazi une jam kunder qe te shkruaj per qdo dit nga nje mesazh pasi qe une nuk jam antarsuar qe te behem moderator,por qe te kenaqem me ate qe ju e keni afruar-me lojrat,pasi qe jam adhurues i lojrave .
    mirpo ne seju kujtohet ju kam shkruar qe ket knaqesi mos na e kufizoni me keto postime te perditshme,pasi qe ne ket javen e fundit esht dashur qe per qdo dit te bej nga nje postim sa per sy e faqe , qe te kenaqem duke lozur,mirpo qdo her kur me esht kerkuar qe te bej postime jam ber nervoz dhe kam then se per qfar nevojiten.
    prap po ju them se nuk e kam ndermend qe te ze vendin e juaj dhe te behem moderator, ju qoft ai vend dhe ruani se mos po jav merr ndokush,por dua vetem vendin tim si adhurues te lorave dhe jo me teper.
    dhe mos harroni se nuk jeni e vetmja faqe qe ofron lojra ,ka me mijera faqe qe te ofrojn ket knaqesi.
    dhe ne gje po ju them se ju te paret e keni derguar njoftimin per ket faqe qe ekziston me 14.02. tek une ,dhe tjetra esht e vertet se une pa hezitim kam aplikuar qe te behem anetar i juaj,por prap po ju lus qe kenaqesin mos naj kufizoni por na lejoni qe te shijojm ket kenaqesi.
    per ju si moderator esht me mir te merreni me ofrimin e lojrave te reja ,sesa me ofrimin e kufizimeve, -te postimeve te perditshem .
    ne fund ndoshta nuk do te me keqkuptoni dhe ju uroj qe te jeni moderator sa me i mir,e ndersa vetit i uroj qe te jem nje lojtar me i mir dhe me fanatik i faqwes suaj.
    pershendetje nga une atit.

  2. #2
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36

    Re: mos u frikesoni bre- se nuk e kam ndermend qe te behem m

    pershendetje atit

    E kuptoje shqetesimin tend dhe u pergjigja tek tema e pare por ne 5 dite ju ftoj te beni nje postim, te pakten te tema e chit.chati mund te pershendesni anetaret qe jane ne linje, apo te linji nje mesazhe se cfare po beni, apo mund dhe te thoni nje fjale.
    Nqs si anetar mendon se 1 postim ne 5 dite eshte shume ateher mund te na e thuash. Pasi ishte 3 postime ne 5 dite.
    Kalofsh mire

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente
    Nga daniel dani nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 190
    Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:22 PM
  2. Autori: Drejtėsia mė detyroi tė bėhem vrasės
    Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 28-12-2007, 06:07 PM