Nje menyre si te gjeni Titullin e Kenges


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Nje menyre si te gjeni Titullin e Kenges

  Receta Gatimi  Nisur nga njė shaka mbi Titullin e njė Kėnge mendova te postoj njė faqe qe vėrtet do ju ndihmonte te gjente tituj kėngėsh.

  AudioTag eshte shume i thjesht per tu perdorur, mjafton te ngarkoni kengen tuaj dhe nje adrese do ju jap pergjigjen. Ky sherbim funksionon dhe me YouTube. Argetim te kendshem!!! 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e anaSoft
  Anėtarėsimi
  Feb 2010
  Vendndodhja
  L.A/Gardena
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  interesante !

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Thanks Reni

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit Reni

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e lato_sh4
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  11
  Reputacioni
  0
  tu rit nderi.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lato_sh4 Lexo postimin
  tu rit nderi.
  mire se vjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Loje: Gjeni vazhdimin e kenges...
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-07-2010, 08:18 PM
 2. Si te kerkojme Titullin e nje Kenge!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-01-2010, 06:34 PM
 3. Djali i Vidit mban titullin “Princ i Shqipėrisė
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 09:45 AM
 4. Xhixhi Bufon nuk dorėzohet pėr titullin
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-02-2009, 11:09 AM
 5. Mbi titullin e temave!
  Nga toni83 nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-09-2008, 02:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė