kombetarja kuq e zi miqesore me 3 mars


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  kombetarja kuq e zi miqesore me 3 mars

  Receta Gatimi

  kombetarja jone do te ndeshe njenje ndeshje miqesore me 3 mer ne tirane me irlanden e veriut. kjo ndeshje miqesore vjen si rezultat i ftefs qe fshf kishte derguar ne federaten e futbollit irlandeze. per nje takim miqesore. dhe mbas pak ditesh vjen ok nga irlanda. tashme zyratre me 3 marse te besuarit e kuzhes do te dote masin dhe nej her forcen etyre par balle irlandesve. kjo do te jete ndeshj e pare per kete vit per kombetaren tone.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  suksese kombetares

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  meduket se kemi per tu shqepur me gola

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  jo se eshe ndeshja e pare per 2010. dhe te ndjehemi optimiste. suksese kombetares

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vendet me miqesore te botes
  Nga ulkina nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-02-2011, 03:45 PM
 2. Tevez aludon nė largim nga kombėtarja
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 02:48 PM
 3. Emri Yt ne Mars ....
  Nga dDiana nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-08-2009, 09:09 PM
 4. Kombetarja, jep doreheqjen Arie Haan
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2009, 09:49 AM
 5. Kombėtarja pa Lorik Canėn nė ndeshjen me Maltėn
  Nga Kliton nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-01-2009, 10:11 AM