Zona e Tifozėve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1

  Zona e Tifozėve

  Receta Gatimi

  Tifozat njeri-tjetrit!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Zona e Tifozėve

  JUVE JUVE CA CA CA
  JA TIFOZAT KU I KA


 3. #3

  Re: Zona e Tifozėve

  PoLiGrAfIkSi Ishalla fitoni pa albiter

 4. #4

  Re: Zona e Tifozėve

  Tifoz nga kombetaret jam me Gjermanine, sdiskutohet qe jam tifoz me ekipin e Bajern M, ne kampionatin Italian jam ne Fiorentinen.

 5. #5
  chellsea forever
  blut ne aksion

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Noga
  Anėtarėsimi
  Aug 2012
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Barcelona
  3b076-42.jpg
  Ekipi ma i mir nbot (me tifozat mat flakt edhe mat torganizumit )

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kenge tradicionale nga zona juaj
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 05-02-2013, 08:16 PM
 2. Pershendetje tifozeve Juventin.
  Nga mekaniku nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-04-2009, 06:47 PM
 3. Debora ne jug, veshtiresi qarkullimi ne disa zona
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2009, 11:19 AM
 4. Zona e trurit ku lind besimi tek Zoti
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2009, 07:35 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2009, 10:08 AM