Foto tė Aurrela Gaēe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

 2. #2

 3. #3

 4. #4

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Tte gjitha te bukura me pelqejn

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Po e shihja dje te nje TV Shqipetare ishte e ftuar Aurela Gace,kisha kohe pa e pare,por kishte bere nje ndryshim rrenjesor ne lukun e saj,pothuajse kishte ndryshuar 100%

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e mondiuk
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  10
  Reputacioni
  0
  Normalisht eshte 2010 dhe te gjithe po ndjekin moden e fundit nga luku sidomos femrat po e teprojne..

 8. #8
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Si vera kjo, me shume kalon me e mire behet!


 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  le aurelen ti, po na nxjerr ndo1 foto te SUPER SUPER SUPER YLLIT ELVANA GJATAAAAA !!!

  Ajo eshte femer vlla, cdo gje i shkon, shkelqen ne cdo ane... nuk di cdo fjale eshte e tepert ta thuash, sepse eshte TAMAM FEMER SI I KA HIJE 1 FEMRE TE JET !

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kush ja ka shtremberuar emrin
  e ka Aurela.....jo Aurrrr

  tani esht ber nene kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Aurela Gace - Jepi Volum, Boom Boom Boom
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-07-2012, 02:52 PM
 2. Aurela Gaēe, e para nė Ballkan me Tranzit - Shkarko MP3
  Nga olsii nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 12:12 PM
 3. Blerta Gace merr pjese n "America's Got Talent"
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 10:18 AM
 4. Aurela Gaēe pėr pushime nė Budvė
  Nga Coca-Cola nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 10:04 PM
 5. Aurela Gaēe … dhe zhgenjimet nuk kane te sosur
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-01-2007, 02:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė