Lirenti.com Designs


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 117
 1. #21
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Urime Majdi, ja paske marre mire doren

 2. #22
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Lirenti.com designs vazhdon ..!!

  perfundova nje por mund ta quaj foto rremuj ,,,,sepse e kam ber remix
  kjo me pelqen shum

  mesuesi i thot bej ushtrimin ky shiko se cfar ben

  ka qen pergjumshem

  derrasa edhe dora e mora te gateshme un thjesh sa formova mbishkrimin  EDHE KJO DOLI BUKUR ....

  tek kjo kam ber nje nderhyrje te vogel me nje program tjeter .
  tek kjo vura mbishkrimin e modifikuar dhe driten qe duket midis shkronjes r dhe e

  bo keta cunat nuk lan mure pa shkruajtur


 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e 5tivi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  37
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  bravo majdi

 4. #24
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Bravo Majdi, bravo

 5. #25
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  opo do na bej nonje nga ju neve ndonje tjeter te bukur ... he ju qe ju perlqen photoshopi bejeni nje lirenti.com ska rendesi nese del mir apo keq ....

 6. #26
  i/e rregjistruar 10% Maska e 5tivi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  37
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga 5tivi; 18-02-2010 mė 05:58 PM.

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume bukur Stivi dhe Majdi

  Po fus Simbolin ne psd keshtu mund ta vendosni ne imazhet tuaja

 8. #28
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ja dhe ne e thjeshte


 9. #29
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  ja dhe nje punim qe tani mund ta beni dhe ju duke ndjekur video tutorialin per kete efekt:

 10. #30
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  reni paska dal e bukur tani ti per te bukur e nise

  ku eshte video reni se e bej un menjeher ,,

 11. #31
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  perse RENI un nuk e bera bukur

  kam ber edhe ate vizen ..por nje gje nuk e kam ber mir sepse harrova tani po e shikoj posh tek pasqyrimi e paskam len te plot dhe ju e keni len deri ne gjysem dhe me cik ndricim

  kliko ketu per te par imazhin me pasterti

 12. #32
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  RENI hidhi nje sy kesaj siper jam afruar pak me ate te tenden


  lirenti.com designs vazhdon

  ato vizat kan dal bukur  seshpejti dhe psd

 13. #33
  i/e rregjistruar 10% Maska e 5tivi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  37
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum e bukur

 14. #34
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 15. #35
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Shume te bukura Majdi


 16. #36
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Dhe kjo shum e bukur Emaus , !!!!

 17. #37
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Dhe kjo shum e bukur Emaus , !!!!
  Une aty po lozja Majdi

 18. #38
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kur te kesh koh beje nje per se mbari .. me te gjith dijen tende nga photoshopi

 19. #39
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po e vendos kesht ,pasi ka dal fotoja e madhe

  Kliko ketu per te par foton

 20. #40
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  bukur majdi, por per gif te animuar mos perdor aq format te madh 400x400 dhe eshte pak a shume i keshillueshem.


  Si mendon sikur te hapim disa konkurse per design?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Speed art Designs
  Nga MAJDI nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-04-2011, 02:37 PM
 2. Lirenti 3D Designs
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 02:00 PM
 3. Videot e Lirenti.com
  Nga EMAUS nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 11:48 AM
 4. Web faqe per designs
  Nga anakonda nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2007, 03:03 PM