Lirenti.com Designs


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 117
 1. #41
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi  Palidhjje veq hajt ...


  Simple and Easy !

 2. #42
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reni ke te drejt sepse nuk behen aq ,por spo me vinte frymezimi dhe duke lozur padashje doli ashtu ...


  Reni shum bukur me pelqen ideja jot qe te behet nje konkurs pres qe te filloj por te marin pjes te ter


  B|1n1 palidhje dhem the un ,lol un nuk po i coj ne ankand un keto ,tani po perse nuk po na ben ti ndonje me lidhje !!!!

 3. #43
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32


  Shkarko Sfondin me permasa me te medha:
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/file/owgmz2ajbvm/lirent-com.jpg

 4. #44
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32


  Nje tekst tjeter i perpunuar ne jo me shume se 15 min. Per te dhene efektin 3d mbani shqyp CTRL +ALT dhe jepini shigjetave te pozicionit nga ana e deshiruar 10 Here. Merrni imazhe te ndryshme dhe i vini siper Rezultati! I kenaqshem!
  Shkarko ne permasa me te medha:
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/i/?my0omi5mc4d

 5. #45
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  PO ku ke qen ter keto koh more Reni po perse e mban fshehur talentin ti shprehe ! wow shum shum shum te bukura nuk e di se si i ke ber keta backgraundat por me pelqen , pale teksti yll fare ! do perpiqem dhe un te bej disa te tille !

 6. #46
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  po pergatis dhe videot nderkohe. Te te dyja fotot eshte i njejti background nqs i ve re hijet por vetem se blending mode eshte ndryshe

 7. #47
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32


  kete e pashe tek nje reklam
  Shkarko imazhin ne FULL HD:
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?wzwdtmzjtnt
  nqs doni permasa te tjera ma komunikoni

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32


  ja te ndryshojme pak teme!

 9. #49
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  me photoshop e ke ber kete !! e bukur , do bej ndonje punim me paint

  Nje punim tjeter  Shkarko ne full HD
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?tmezmi1ymnf
  punimet per lirenti.com do te jen te pafunda !!!

 10. #50
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Punimet nuk mbarojne. Ja nje sfond tjeter vetem 10 minuta pune do ta krijoni:  Shkarko Full HD 1920x1080
  Shkarko 1600x900 wide

 11. #51
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum i bukur Reni ! nga te vin keto ide !

 12. #52
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Shum i bukur Reni ! nga te vin keto ide !
  Po ty Majdi nga te vine?

 13. #53
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pergjigjia eshte !

  Nuk ehste shum e bukur por po e postoi

  eshte teper e thjeshte


  shkarko

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?jlwk2ayamt1

 14. #54
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  ja dhe nje tjeter punim!  Thjesht! jo me shume se 10 minuta photoshop!

  Shkarko Sfondin ne HD

 15. #55
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum e bukur Reni me pelqen

 16. #56
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Punimet vazhdojne !  shkarko imazhin ne HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?mbmn5ejyzzm

 17. #57
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ja dhe nje abstrakte  shkarko : ne full HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?tgmmzgiqlwa

 18. #58
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Punimet vazhdojne  Shkarko ne full HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?htk2tnj3z5n

 19. #59
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume bukur e paske nxjere majdi!

  Cfare dimesionesh kane, se jam duke pregatit nje paket Sfondesh per Lirenti.com ne Windows 7.

 20. #60
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Tani do nis me disa 3D me Cs4 , keto kan dimensione 1920 x 1080 ky eshte dimensioni im i preferuar ,pothuajse te gjitha qe kam ber ne mediafiere kete dimension kan

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Speed art Designs
  Nga MAJDI nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-04-2011, 02:37 PM
 2. Lirenti 3D Designs
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 02:00 PM
 3. Videot e Lirenti.com
  Nga EMAUS nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 11:48 AM
 4. Web faqe per designs
  Nga anakonda nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2007, 03:03 PM