Receta Gatimi

Lirenti.com Designs


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 117
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Foto Lirenti.com Designs

  ketu mund te postoni cdo Photoshop & Designs qe keni ber vet ju per lirenti.com

  kjo eshte e ber me photoshop nga un .... lirenti.com  se shpejti edhe materjale ne vijim per lirenti.com

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume e bukur Majdi. Bravo!

  Ja dhe nje nga une, e kisha postuar dhe me pare poer se mbaj ment ku:

  wallbigp.jpg

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ja dhe nje tjeter sapo e krijova me photoshop css4
  presim te tjera designs per lirenti.com

  materjale te tjera ne vijim .. !

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  koleksioni vazhdon !
  lirenti ! ...
 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kete me DJ e paske nxjerre bukur

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  designs per lirenti.com vazhdojne

  presim te tjera deigns nga ataret e forumit ..

  KUJDES... ! designs duhet ti beni me photoshop dhe te bera vet , dhe jo te merni nje foto te ber nga dikush tjeter dhe ju te vendosni vetem mbishkrimin lirenti.com jo duhet qe foton ta krioni vet ju .. ..

  nje tjeter nga un sapo e krijova ..vetem DJ
  meduket se do ta bejme lirenti.com DJ ..

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Marins
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  46
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  image e pare dhe e fundit shume te bukura te tjerat kot.

 8. #8
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Te mira ishin te gjitha por e fundit tek DJ sishte prerja/cut e mir...

 9. #9
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Lshoja ni sy temes


 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Marins Lexo postimin
  image e pare dhe e fundit shume te bukura te tjerat kot.
  a mund te na besh ti ndonje me te bukur !

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga B|1n1 Lexo postimin
  Te mira ishin te gjitha por e fundit tek DJ sishte prerja/cut e mir...

  po ne pamje te par duket sikur eshte ber nje prerje cut e keqe por jo ate e kam ber vete ne pc ose me sak tek fotoshop duket me bukur ..edhe ajo prerja cut ta vesh re mir eshte e pereber prej disa ngjyrash un mund edha ta modifikoja qe ajo prerja cut mos te dukesh ti jipja nje shkelqim ose dicka tjeter por kjo nuk do te dilte mir pasi kete e kam ber tek lirenti.com edhe kjo sikur nuk do te shkonte te dyja njesoj ..domethen nje efekt ...


  per sa i perket asaj fotos tene qe e keni punuar me photoshop . ata rrathet i japin pak bukuri se shkrimi eshte i thjeshte po ashtu edhe efekti tek shkrimet duhet te ishte pak me i ndezua ... por keshtu me ata rrathet ka dal bukur ..

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Bravo shume te bukura

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  EMUAS ti do na besh ndonje ... .. apo i ke len keto tani ..

  ja edhe nje tjeter 14. #14
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume te Bukura te gjitha Brravo.

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ky i fundit paska dal shume bukur majdi!

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e Marins
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  46
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  ketu mund te postoni cdo Photoshop & Designs qe keni ber vet ju per lirenti.com

  kjo eshte e ber me photoshop nga un .... lirenti.com


  se shpejti edhe materjale ne vijim per lirenti.com
  E vetmja foto e bukur Shpresoj te mesoheni te tjeret (te cilet qeket amatera)!

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  presim foto te tjera nga antaret e lirentit..


  materjale te tjera ne vijim ..

 18. #18
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Te bukura por me shume me pelqen ai me DJ ne fillim

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  lirenti .com designs vazhdon ... presim te tjera nga antaret e lirentit ...

  sa po bera nje


 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Brravo majdi!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Speed art Designs
  Nga MAJDI nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-04-2011, 02:37 PM
 2. Lirenti 3D Designs
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 02:00 PM
 3. Videot e Lirenti.com
  Nga EMAUS nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 11:48 AM
 4. Web faqe per designs
  Nga anakonda nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2007, 03:03 PM