Dimer!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Post Dimer !!!!

  Receta Gatimi

  Shikoni c'far dimri !!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me Openoffice nuk po me hapet, po e provoj me Microsoft Office. Flm

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mund ta rivendosni dhe nje here file pps?

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Unhappy Dimer!!!

  Shikoni c'fare dimri !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 12:28 PM
 2. Tetė mite tė lėkurės nė dimėr
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2012, 11:49 AM
 3. Moda vjeshte-dimer 2008
  Nga kuklla nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-10-2008, 10:43 AM