UEFA Champions League 2007/2008


Temė e Mbyllur
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 45 prej 45
 1. #41
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: UEFA Champions League 2007/2008

  Receta Gatimi

  20 shkurt 2008

  Arsenal 0 - 0 Milan


  Rezultate te tjera dje dhe sot:

  19 shkurt, 20:45 Olympiacos 0 - 0 Chelsea Karaiskaki Stadium, Athens
  19 shkurt, 20:45 Roma 2 - 1 Real Madrid Stadio Olimpico, Rome
  19 shkurt, 20:45 Liverpool 2 - 0 Inter Anfield, Liverpool
  19 shkurt, 20:45 Schalke 04 1 - 0 Porto WM-Stadion Gelsenkirchen, Gelsenkirchen  20 shkurt, 20:45 Lione 1 - 1 Manchester United Gerland, Lyon
  20 shkurt, 20:45 Fenerbahce 3 - 2 Siviglia Sükrü Saraēoglu, Istanbul
  20 shkurt, 20:45 Arsenal 0 - 0 Milan Emirates Stadium, Londra
  20 shkurt, 20:45 Glasgow Celtic 2 - 3 Barcellona Celtic Park, Glasgow

 2. #42

  Re: UEFA Champions League 2007/2008

  4 Mars 2008

  19:45 Barcelona - Spain -- : -- Celtic - Scotland
  19:45 Sevilla - Spain -- : -- Fenerbahce - Turkey
  19:45 AC Milan - Italy -- : -- Arsenal - England
  19:45 Manchester United - England -- : -- Lyon - France

  5 Mars 2008

  19:45 FC Porto - Portugal -- : -- Schalke 04 - Germany
  19:45 Chelsea - England -- : -- Olympiakos - Greece
  19:45 Real Madrid - Spain -- : -- Roma - Italy

  11 Mars 2008

  19:45 Internazionale - Italy -- : -- Liverpool - England

 3. #43
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: UEFA Champions League 2007/2008

  Ka perfunduar sonte Manchester United 1 - 0 Barcellona ne Old Trafford, Manchester ku skuadra e Manchester ka prer bileten per finalen e Champions League.

  Neser mbrema do te njofim dhe finalisten tjeter, qe do te dale nga sfida ne Stamford Bridge midis Chelsea dhe Liverpool (ndeshje pare ka perfunduar 1-1).

  Finalja ne Mosca me 21 Maj!!

 4. #44
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: UEFA Champions League 2007/2008

  Dje per ne finale eshte kualifikuar Chelsa pasi ka mundur Liverpool 3 - 2

 5. #45
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: UEFA Champions League 2007/2008

  Kane mbaruar ne barazim 1 me 1, 90 minuat per kupen e kampioneve mbrem ne darke midis Manchester United dhe Chelsea

  Ishin penalltite ato qe vendosen fatin e kampioneve.

  Penalltite ne favor te Manchester United (6-5) Chelsea dhe pse Ronaldo gabon per Manchester United dhe kapiteni Chelsea-s per skuadren e tij.

  [highlight=#FF0000:23pug8a9]Manchester United kampion i Champions League 2008[/highlight:23pug8a9]

  disa foto nga kjo kupe.Temė e Mbyllur
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Rikthehet Uefa Champions Legue me dy takime e para
  Nga paolo maldini nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 01:47 PM
 2. Kush do te jet Fituesi I Champions League ne 2008-2009 ?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-01-2009, 06:54 PM
 3. Spanish League Primera Division 2007/2008
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 23-03-2008, 10:08 PM
 4. English Premier League 2007/2008
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 23-03-2008, 10:03 PM
 5. Ēaste nga Champions League Athin 2007
  Nga ReniX nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-05-2007, 03:09 PM