Parate shqiptare nder kohera


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Parate shqiptare nder kohera

  Receta Gatimi

  Disa foto te monedhave dhe kartemonedhave shqiptare.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Parate shqiptare nder kohera

  Ja dhe nje tjeter
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Parate shqiptare nder kohera

  Edhe nje tjeter
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Parate shqiptare nder kohera

  Se na ka marre malli per keto para
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Parate shqiptare nder kohera

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"5390
  Se na ka marre malli per keto para

  KUR KA DAL NE QARKULLIM KJO, PUNTARET E SHKRET QE AQ E KISHIN RROGEN 50000 LEK NE 15- DITESH THOSHIN DERI DJE NA DUKEJ SIKUR MERRNIM SHUME KURSE TANI NE GENJEJNE VETEM ME NJE KARTMONEDHE

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Parate shqiptare nder kohera

  [quote=PoLiGrAfIkSi\";p=\"5391]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "EMAUS\";p=\"5390":1u318k87
  Se na ka marre malli per keto para

  KUR KA DAL NE QARKULLIM KJO, PUNTARET E SHKRET QE AQ E KISHIN RROGEN 50000 LEK NE 15- DITESH THOSHIN DERI DJE NA DUKEJ SIKUR MERRNIM SHUME KURSE TANI NE GENJEJNE VETEM ME NJE KARTMONEDHE[/quote:1u318k87]

  mire e ke ti qe te ka marre malli, se tani i ke parate ngjyre jeshile.......

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Parate shqiptare nder kohera

  pse nuki kane vene nga te dyja anet,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Parate...ti shpenzojme apo ti kursejme ???
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 19-02-2013, 05:01 PM
 2. Amerikanėt I Fshehin Paratė Nė Frigorifer
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 16-04-2012, 06:42 PM
 3. Djegin parate per tu ngrohur!..
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 08:17 AM
 4. Mark Zuckerberg: “Paratė dhe fama nuk mė kanė ndryshuar”
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 02:35 PM
 5. Vetėvaret 24-vjeēari, humbi paratė nė kazino
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-03-2009, 07:33 AM