Si Jeni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e bekaudi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si Jeni

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjithve, Une jam Besim Avdiu nga Vushtrria,shpresoj te jeni te gjithe mire dhe te kaloni mire.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 23-01-2010 mė 02:33 PM.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  pershendetje dhe mir se erdhe ne Besim Avdiu ja kalofsh mir . !

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Mir Se Erdhe,Te Uroj Qendrim Te Kendshem.....

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mir se erdhe

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire se erdhe Besim.

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mire se erdhe

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e bekaudi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Smile

  mir se ju gjej te gjithve flm....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa xheloz/e jeni ?
  Nga ulkina nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 130
  Postimi i Fundit: 26-12-2014, 09:39 PM
 2. A jeni te Lumtur?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 10-08-2013, 12:34 AM
 3. Sa te turpshem jeni ??
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 21-05-2013, 12:02 PM
 4. A jeni nervoz
  Nga b3ha nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 22-01-2013, 10:09 PM
 5. Ku jeni??
  Nga albanianboy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 12:31 AM