Festonte fitoren ne llotari, vdes ne aksident


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Festonte fitoren ne llotari, vdes ne aksident

  Receta Gatimi  Ishte duke festuar fitoren ne nje loje llotarie, ku eshte perplasur nga nje makine duke gjetur vdekjen e menjehershme.

  Episodi i trishtuar u konsumua ne Ohio te Shteteve te bashkuara. 47-vjecarja Deborah Mcdonald kishte dale nga bari ku festoi me miqte e saj fitoren e 8.000 dollareve ne loje llotarie ne televizion.

  Gruaja po kthehej per ne shtepi, kur u godit nga nje makine. Drejtuesi i automjetit i eshte nenshtruar analizave per te pare nese po i jepte makines nen influencen e alkoolit, por policia thote se ai nuk dukej te kishte pire.

  47-vjecarja dhe i shoqi kishin kaluar neper veshtiresi te medha financiare dhe po shpresonin fort qe keto para t'i jepnin nje shtyse se mire ekonomise se tyre familjare. gruaja la pas 6 femije.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  nuk ishte e taksur thone te vjetrit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fiton 105 mln $ nė llotari, asnjė qindarkė kolegėve
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 07:11 AM
 2. Keni fituar ndonjehere Llotari?
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 08:37 PM
 3. Hernandez. Do tė preferoja fitoren
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 12:28 PM
 4. Aksident Ajror - Vdes presidenti i Polonis
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-04-2010, 02:02 AM
 5. Durrės, aksident rrugor, vdes kalimtarja
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:42 PM