Forca e fjaleve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14

  Forca e fjaleve

  Receta Gatimi

  Nje njeri deshironte te behej i pasur. Shkoj te nje i ditur per kete.
  Ai i tha, thuaje fjalen ; UNE DO TE BEHEM I PASUR, dhe keshtu perserite shume here dhe do te behesh.
  Ai i tha ky njeriu te diturit, po me fjal kurgja nuk bahet, une fjaleve sju besoj.
  Mire pra qendro tij pak ketu ne dhome i tha i dituri, se une po dal vetem pak ne dhomen tjetre. Nga dhoma tjeter i dituri, ja dergoj me faks nje leter, ku i thote ne emer keti qe deshironte te behej i pasur, shiko zoteri ; na vjen keq por ju i keni vetem edhe dy ore jete.
  Kur shkoj te ky personi i dituri, po e gjene duke u dridhur nga friga. Qka u be i tha?
  Ai tha qenka puna keq, se me kan mbetur vetem edhe 2 ore jete. Po ku e din tij per kete?
  Po keto fjal po shkrujn ketu ne leter.
  PO MIRE TIJ FJALEVE PER TE MIRE NUK PO JU BESON, E PER TE KEQ PSE PO.  FJALET KANE SHUME FORCE. Qka mendoni edhe ju per kete.
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Moral i lezetshem.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  FJALET KANE SHUME FORCE. eshte shum e vertete .. faleminderit per moralin

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Eshte e vetmja "arm" qe vret me shume se plumbi...thote populli...

  Te gjithe e zoterojme....por duhet gjetur menyra e duhur per ta "perplasur" atje ku duhet...qe te mos krijoj rokoshet....por te dhuroj lumturi atje ku duhet...e te vras atje ku kerkohet...

  Por gjithsesi...jam me mendimin te perdoret per te dhene bote,dashuri,jo per te demtuar....fjala e mire ka shkrir akullnajat....kjo vlen shume!...

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Qashtu osht! Fjelt e mira njerzt rrall i kuptojn e fjelt e kqija i marin me1her per t'verteta! Pa e mar parasysh A osht A s'osht e ver8, ato e marin ashtu se ju pelqen...

  Kan ndikim t'madh fjalet, koft me dije kjo!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. FORCA JUVENTUS
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 10:19 PM
 2. STOP fjaleve mes meje dhe teje
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-06-2012, 06:41 PM
 3. FORCA MILAN
  Nga LAKJA nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 09:07 PM
 4. Shpjegime te fjaleve te panjohura!
  Nga ReniX nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2011, 11:22 PM
 5. 95 vjet Forca te Armatosura shqiptare
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2007, 02:21 PM