Ēka duan femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 44
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Ēka duan femrat

  Receta Gatimi  Shprehjet e tilla, si “Mos ke humbur nė peshė?” vėrtet tingėllojnė mirė nė veshin e femrės, mirėpo kur ėshtė nė pyetje lidhja ose dashuria, ekzistojnė edhe shprehje tė tilla nga tė cilat shkrihet zemra e femrės.

  “Tė dua”


  Madje edhe femrat e vėshtira tė cilat ‘nuk bien’ nė flirt, kėnaqen kur dėgjojnė kėto dy fjalė nga partneri. Ėshtė me rėndėsi qė kėto fjalė tė thuhen nė momentin e duhur dhe nė vendin e duhur- atėherė efekti i tyre ėshtė i garantuar. Ndoshta do t’i lėkunden gjunjėt, apo mund t’i bie tė fikėt, mirėpo kėto janė pasoja tė dėshirueshme…

  “Ke tė drejtė”


  Tė jemi tė sinqertė, kjo fjali u pėlqen tė gjithėve. Kur personi me tė cilin jeni nė lidhje pranon se nė njė temė tė caktuar ju dini mė shumė, atėherė nė organizėm paraqitet njė ‘valė’ e adrenalinės e cila nxit njė ndjenjė shumė tė ėmbėl sikurse vetė dashuria. Edhe pse nganjėherė duhet tė keni tė drejtė, nuk ėshtė mirė qė gjithmonė tė jetė ashtu. Nėse femra ka shprehi tė tillė qė gjithmonė tė ketė tė drejtė, atėherė kjo shprehje nuk e ka vlerėn e duhur, dhe shumė shpejtė do tė vijė deri te konflikti me partnerin.

  Ata tė cilėt dėshirojnė qė gjithmonė tė kenė tė drejtė, nė vend tė kėsaj do tė ishte mirė qė tė mundohen tė jenė tė gėzuar dhe tė lumtur. Lejojeni partnerin qė nganjėherė tė jetė fitues i debatit, dhe buzėqeshni nganjėherė dhe thojeni fjalinė e artė: “Ke tė drejtė”. Kjo nuk do t’ju mbysė, por do ta gėzojė partnerin tuaj.

  “Je e pėrsosur pėr mua”

  Pėr secilėn femėr ėshtė me rėndėsi qė tė ketė qėndrim pozitiv pėr veten e saj. Nėse fillon tė mendojė negativisht dhe tė ketė vlerėsim tė ulėt pėr veten e saj shumė shpejt mund tė bėhet e pasigurt dhe personaliteti i saj tė lėkundet. Prandaj, gėzojeni tė dashurėn tuaj me shprehjen e kėndshme, e cila do ta kėnaqė atė dhe ju do tė jeni krenar pėr kėtė gjė.

  “Pranoj”


  Nuk duhet tė jeni tė fiksuar pas martesės qė kjo fjalė t’ju duket e rėndėsishme. Nėse ėndėrroni pėr ditėn kur partnerja juaj do tė thotė se dėshiron tė martohet me ju, ėshtė me rėndėsi ta dini se ajo vėrtet e do kėtė gjė. Kėmbimi i premtimeve tė martesės, pėr femrėn ėshtė njė hap shumė i madh. Ky ėshtė njė hap i cili e frymėzon atė dhe e dėrgon drejt lumturisė sė pėrjetshme dhe e bėn tė pėrqendrohet nė ndėrtimin e njė tė ardhme tė lumtur sikurse nė ėndrrat e saj.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  I paske rene pikes me keto pikat! po i ve veth ne vesh

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  faleminderit Enkelejda_24, qenkan shum interesante ..

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e jasmin19
  Anėtarėsimi
  Mar 2010
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Zemer

  :roll::):duartrokas:shum e qart

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e jasmin19
  Anėtarėsimi
  Mar 2010
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  femrat duan me shum kujdes te kemi ndaj tyre,ateher gjithqka eshte ne regull

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sinqeritetin dhe besnikrin keto jan dy gjera shum te rendesishme te ndertosh jete mbi to.

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Cfare duan femrat.................???????
  mire do ish ta dinin se cfar donin.........

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ERIRKO mo e kishe per .......... LEKUN

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E vertete, ne nje lidhje duhet edhe dashuri edhe interes por edhe respekt.

  Arda

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  femrat duan meshkuj dhe anasjelltas meshkujt femra,secili i kerkon te gjeje te mirefillta

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Po jo ne kuptimin fizik ose edhe shpirteror

  E kam fjalen ne aspektin ose ne prizmin e botes se femres, e botes se saj te brendshme dhe jo ne lidhje me partnerin

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Shaban Cakolli Lexo postimin
  femrat duan meshkuj dhe anasjelltas meshkujt femra,secili i kerkon te gjeje te mirefillta

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  Femra ka nje bote te pasur shpirterore,ajo eshte ne emancipim e siper dhe do te haperoi krahas me meshkujt ne cdo fushe te jetes,cka duket si e arrire sot

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Femrat duan vetem dashuri......fjalet e teperta bla bla jane kot.....duan dike qe ti doj,dhe ti respektoj,per vleren e madhe qe kane!

 14. #14
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Femrat duan te pervetsojn nje mashkull,,e qe mashkulli te beje vetem cka thot femra

 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  he he ca duan femrat hahahah lere se spo e them

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ENGJELLUSHJA Lexo postimin
  Femrat duan te pervetsojn nje mashkull,,e qe mashkulli te beje vetem cka thot femra
  , ik e blije ne treg

 17. #17
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  , ik e blije ne treg
  JO jo s'me duhet gje Arjol....Jam shume rehat beso

 18. #18
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  , ik e blije ne treg
  hhahaahhaah sa kam qeshur ncncncnc

 19. #19
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  He de cka doni se nuk po ju kutoj?

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  besnikri dhe jo genjeshtra

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Meshkujt S'DUAN BIONDET
  Nga Mima nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 24-09-2013, 04:41 PM
 2. Femrat duan perkedhelje dhe komplimente
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 09:21 PM
 3. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 08:48 PM
 4. Femrat duan gjithcka,meshkujt kenaqen me pak!..
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 02:58 PM
 5. Femrat nuk i duan djemte e mire
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 08:37 PM