Nje telefonate nga ishi/ ishja?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Nje telefonate nga ishi/ ishja?

  Receta Gatimi

  Qe te harrojme dashurine e kaluar na merr nje kohe te gjate . Vendosim te ecim perpara por brengen ne shpirt e kemi akoma . Mundohemi te bejme shoqeri te reja , nje lidhje te re me gjithe deshiren qe te harrojme te vjetren.Pasi e kemi arritur deri diku vjen nje moment qe nje telefonate na zgjon ndjenjen e kaluar , na prish qetesine. ISHI/ISHIA ......... Mundohet te na mbushi mendjen se akoma nuk na ka harruar .
  A duhet te mendojme me per te, ta lejojme te prishi gjithcka ?A duhet ti japim nje shanc tjeter dhe perse ?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Duhet pare se ajo qe ke ndertuar gjate kesaj kohe nuk "prishet" a hidhet posht dhe nqs ndien te njejten gje ne konfront. Nuk duhet ta quajme "ti japim nje shans", ne radhe te pare e bejme per veten (nuk ka te bej egoizmi) por duhet ta ndiejme vertet qe ti kthehemi perseri te kaluares nga pika e shkeputur.Gjithēka varet sa i forte eshte emocioni dhe dashuria por dhe keto shpesh here nuk mjaftojne ne diten e sotme. Me pak fjale ndiq instiktin...mjafton mos te behemi pishmen per vendimin e marre!

  Reni X

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  bravo shum te bukura te dyja .. ! me pelqejne , tani me te vegjelit duhet te kopjojne cik nga te medhenjte , dhe un po kopjoj cik .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 10-08-2012, 02:21 AM